Kimseye kendini sevdirme duası

Bir kız ya da erkek, sevip de sevilmediği bir “kimseye kendini sevdirmek isterse; cinciye özel bir muska yazdırır. Yazdıranın, muskanın yazılışında bulunması gerekli değildir, araya bir aracı da konabilir. Cinci kırk bir kez «maaşallah» yazdığı bir kâğıdı yediye katladıktan sonra üç İcat muşambaya sarıp gelene verir. Bu muşam-“ba, olduğu gibi, sevilmek istenen kimsenin evinin kapısı üstüne konur. Her sabah altından üç kez geçilip ‘her geçişte «bismillah yâ Allah» denir.

Bu işlem üç gün sürer. Üçüncü günü, yeniden cinciye gidilir. Cinci yedi çakıltaşınm üzerine yedi «h» harfi yazıp bir kabın içine atar, taşlar kaba düşüp ses çıkardıkça, cinci, «destur yâ settar» der, sağa, sola üfler. Sonra taşları ayrı ayrı muşambalara sararak her gün bir tanesini gelene verip sevilen kimsenin evinin damından aşırtarak attınr. Evin bir yanından atılan taş, damın üstünden aşıp öte yanda yere düşmeden, taşı atan «destur ya şâfi» deyip yere tükürür. Bu üş de gizli, geceleyin yapılır. Yedinci taş evin üstünden atılıp aşınlmaz. Evin yanma varan kimse onu sağ avucunun içinde sıkı sıkı tutar, evin çevresini üç kez dolanır, her dolanışta da «imdat yâ rahman» deyip göğe doğru üfler.

Bu işler bittikten sonra, sekizinci gece, gene o  evin kapısı önüne bir tas okunup üflenmiş su dökülür. Bunu dökerken de «gönlün bu su gibi bana aksın» denir. Bu sözler arapça da söylenebilir. Dokuzuncu günü, cinci, üzerinde erkekle kadının adları iç içe girmişçesine yazılı bir kâğıdı yedi kez ocağın üzerinde gezdirdikten sonra ikiye katlar, iki yanma gene «maaşallahu taalâ ve’l kibriye» yazar. Yeniden ikiye katlar, üzerine erkekle kadının adlarının baş harflerini yazar, bir çizgiyle birleştirir. Sonra bir daha katlar, üç kat muşambaya, onu yeşil bir yamaya sarıp kadınla erkeğin adlarını söyleye söyleye diker. Muska yazdırana verilir. Bu muskayı boynunda taşıdığı sürece dileğinin olacağını gösteren belirtiler görülürmüş. Kırk bir gün içinde de istenen gerçekleşilmiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kimseye kendini sevdirme duası

Kimseye kendini sevdirme duası, insanların başkalarıyla iyi ilişkiler kurması, sevgi dolu bir çevreye sahip olması ve insanlar tarafından sevilen bir kişi olması için okunan duadır. Bu dua, insanların iç dünyasını olumlu etkileyerek, sevgi enerjisi yaymasına yardımcı olur. Kimseye kendini sevdirme duası, insanların başkalarıyla iletişim kurarken daha anlayışlı, sevgi dolu ve saygılı olmasına yardımcı olur. Bu dua aynı zamanda insanların özgüvenlerini artırarak kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlar.

Kimseye kendini sevdirme duası okuma ritüeli için öncelikle sakin bir ortam seçmek önemlidir. Ardından gönül huzuruyla ellerinizi açarak dua etmeye başlayabilirsiniz. Duayı okurken kalbinizle ve samimiyetle niyet ederek yapmanız önemlidir. Bu dua, Allah’a insanların sevgi ve hoşgörü dolu bir kalple yaklaşmasını talep eder. İnsanların sevgi ve hoşgörü dolu davranışları, kendilerini sevdirmelerini kolaylaştırır ve çevrelerinde pozitif bir etki yaratır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Vefk
Yazdır
Bu sayfaya 1307 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
23 Hayır

“Kimseye kendini sevdirme duası” için 2 yorum var.

  1. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  2. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir