Aşık etme büyüsü

Sonunda İstediğim Oldu

Selam ben 29 yaşında bekâr bir kadınım. Aynı mahallede oturduğum genç ve yakışıklı aynı zamanda maddi durumu son derece iyi olan bir erkeğe aşk besliyordum. Fakat bu erkeğin ona karşı olan ilgimden haberi yoktu. Her sabah işe giderken karşılaşmak ve birbirimize günaydın demekten başka iletişimimiz olmuyordu. Yapı olarak çekingen ve utangaç biri olduğum için ona açılma cesaretini hiçbir zaman kendimde göremedim dolayısıyla bu aşkı ve beklentiyi aylarca içimde yaşadım.

Hayattaki Tek Arzum Gerçekleşti

Birçok kısmetim oldu. Tüm taliplerimi geri çevirdim çünkü gözüm ondan başkasını görmez olmuş, kalbim onun dışında kimseye atmaz duruma gelmişti. Yaşımın ilerlemiş olması annemi kaygılandırıyordu. Annemin üzerime kurduğu evlilik baskısı altında olmaktan adeta bunalmıştım. Bir yolunu bulup beğendiğim erkeği kendime âşık etmek istiyordum. Birini kendine aşık etmek istiyorsan denenmiş aşk büyüsü başlığı altında internette arama yaparak Medyum Dolunay hocanın sitesine giriş yaptım. Sitede gezinmeye başladığım andan itibaren içimi bir umut kapladı. İçerilikleri okuyup durumuma en uygun olan yöntemle karşılaştığımda heyecan içerisinde 0555 171 85 40 numarasını arayarak görüşme yaptım. Aşkından çılgına döndüğüm erkeği bana kazandıracak kişiyle iletişimde olmak muhteşem bir duygu harika bir tecrübeydi.

Aşka Merhaba

Bana âşık olmasını istediğim erkekle şuan da sevgi dolu muazzam bir ilişki içerisindeyiz. Aşkın en güzel haliyle iç içe olmanın tarifsiz duygularını yaşamaktan son derece memnunum. Derdime çare olan, saygı değer, dünyanın en tatlı insanlarından biri olan hocamızı aramak için katiyen çekinmemeniz gerektiğini belirtmek isterim.

İlgili Başlıklar

Sonunda İstediğim Oldu

Hayatım boyunca, birçok engelle karşılaştım ve pek çok zorlukla mücadele ettim. Ama pes etmedim, her zaman hedeflerimi gerçekleştirmek için elinden gelenin en iyisini yaptım. İçimdeki gücü hiç kaybetmedim ve sonunda bu güzel sonuca ulaştım.

Birinci Nokta İkinci Nokta Üçüncü Nokta
Bu tablonun birinci sütunu Bu tablonun ikinci sütunu Bu tablonun üçüncü sütunu
Bu tablonun birinci sütunu Bu tablonun ikinci sütunu Bu tablonun üçüncü sütunu

Bu süreçte, destekleyici aileme, sevgi dolu dostlarıma ve tabii ki kendime olan güvenim sayesinde mücadelemi sürdürebildim. Hiçbir şey kolay değildi ama hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadım. Gücümü koruyarak, önüme çıkan her engeli aştım ve sonunda istediğim hedeflere ulaştım.

Kendimle gurur duyuyorum ve sizi de her şeyi başarabileceğinize inanmaya davet ediyorum. Eğer gerçekten istediğiniz bir şey varsa, hiçbir şey imkansız değildir. Sürekli çaba sarf edin, hedeflerinizden sapmayın ve sabırlı olun. İstediğiniz sonuca ulaşmak için her adımınızı emin adımlarla atın.

Son olarak, güveninizi asla kaybetmeyin. Kendinize olan inancınız, sizi her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğinize inandıracaktır. İstediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz, yeter ki inanın ve harekete geçin. Sonunda istediğiniz olacak!

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2194 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
27 Hayır

“Sonunda İstediğim Oldu” için 9 yorum var.

  1. Özel hayatımdaki baskılar beni çok strese sokuyordu. Henüz evlilik hayatı düşünmüyordum; fakat annem bu konuda çok ısrarcı davranıyordu. Onun bu baskılarını Medyum Dolunay ile bastırmayı başardım. Soğutma duası ile annemi kendimden uzaklaştırdım. Artık kafam oldukça rahat. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  2. İş hayatımdaki düzensizlikler beni çok yıpratıyordu. Sanki iş kısmetim bağlıymış gibi sürekli inişli çıkışlı bir esnaf oluşum moralimi bozuyordu. İş yollarımı açmak amacıyla Medyum Dolunay desteğine başvurdum. İyi ki onunla tanışmışım. İş için benden dualarını esirgemeyen Medyum Dolunay’a minnet duyuyorum. İyi ki var.

  3. Okul başarımda ciddi anlamda bir düşüş var. Bu konuyu istemesem de kafama taktığımı söylemeden geçemeyeceğim. Birçok kişi gibi ben de başarı odaklıyım. Bunun için Medyum Dolunay’dan yardım istedim. Benim için başarılı olmamı garanti edici dualarından bol bol okudu. İyi ki seninleyim Medyum Dolunay.

  4. Uzaklaşmak istediğim bir sevgilim vardı. Ailemin kabul etmeyeceğine inandığım alışkanlıkları ve yaşam tarzı vardı. Bana çok bağlıydı. Bazı konularda tehdit ediliyordum. Bu sebeple Medyum Dolunay’dan yardım isterdim. Hemen uzaklaştırma büyüsü yaparak durumu düzeltti. Artık özgür bir bayanım. Sonsuz teşekkürleri borç biliyorum.

  5. Kaynanamın evlilik hayatıma müdahalesi beni çok yoruyordu. Onunla görüşmek istemiyor artık her söyleminden alınır hale gelir olmuştum. Bu nedenle soğukluk yapması için medyum desteği almaya karar verdim. Bu konuda beni yalnız bırakmayan Medyum Dolunay’a çok şey borçluyum. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  6. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  7. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  8. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  9. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir