Kocanız İle Barışmak İçin Dua

Kocanız İle Barışmak İçin DuaAllah katında bir birleri ile evli olmuş çiftlerin barışması için aşağıdaki uygulamayı yapabilirsiniz.Bu dua tutması için çitftlerin bir birleri ile imam nikahlı olması gereklidir

Aşağıda gelen ayetler, tatlı üzerine yetmiş bir defa okunup dargın kimselere yedirilirse aralarındaki soğukluk kalkar yerini sıcaklık ve muhabbete bırakır.

 

 

 

Kocanız İle Barışmak İçin Dua

Fe sübhanellezi bi yedihi melekutü külii şey’iv ve ileyhi türceun İz temşi uhtüke fetekulü hel edüllüküm ve katelte nefsen fe necceynke minel ğammi ve fettennke fütün*  Fe lebiste sinine ff ehli medyene sümme ci’te al kaderin ya Müs*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kocanız İle Barışmak İçin Dua

Kocanız ile barışmak için dua etmek, ilişkinizi güçlendirmek ve sorunları çözmek için etkili bir yöntem olabilir. Dua, içten bir şekilde yapıldığında büyük bir güç ve rahatlama sağlayabilir. İlişkilerde yaşanan tartışmalar, anlaşmazlıklar ve küskünlükler her zaman kaçınılmazdır. Ancak, dua ile bu sorunları aşabilir ve eşinizle yeniden uyumlu bir ilişki kurabilirsiniz.

Öncelikle, barışmak için dua etmek istediğinizde, kendinizi ve eşinizi tanrıya teslim edin. İçtenlikle ve samimiyetle Tanrıya yakarın. Dua ettiğinizde, çözüm istediğiniz sorunları ve ilişkiniz için daha iyi bir gelecek dileklerinizi ifade edin. Kocanızla olan ilişkinizi daha iyi bir hale getirme dileklerinizi Tanrıya iletmek, şüphesiz pozitif bir enerji yaratacaktır.

Dua etmenin yanı sıra, ilişkinizin sorunlarına çözüm bulmak için iletişimi güçlendirmek de önemlidir. Sorunları konuşmak, birbirinizi anlamak ve kendi duygularınızı ifade etmek için zaman ayırın. Saygılı bir şekilde dinleyin ve eşinizin de duygularını ifade etmesine izin verin. Karşılıklı empati kurmak, sorunları çözmek için önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2130 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

36 Evet
35 Hayır

“Kocanız İle Barışmak İçin Dua” için 7 yorum var.

  1. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  2. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  3. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  4. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  5. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  6. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  7. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir