Nişanlınızı Bağlama Büyüsü

Nişanlınızı Bağlama BüyüsüNişanlınızı Bağlama Büyüsü: Nişanlınız ile aranız kötü devamlı olarak kavgamı ediyorsunuz yada nişanlınız ile aranızı bozmak isteyen kişilerin kötü amaçları sonucu evlemek üzere olduğunuz kişi ile ayrıldınız yada ayrılmak üzermisiniz? Bugün sizler ile paylaşıcağımız uygulamada sevgiliniz veya nişanlınızın her nerde olursa olsun hemen aklına girip onun size dönmesini sağlıycaksınız

Bir kuş tutulur, öldürülmeden, kanatlarından bir iki telek alınır, sonra kuş kızın adı söylenerek uçurulur. Alınan telekler yedi çeşmede yıkanır. Su akarken, teleklerin üstüne bağlanmak istenen kızın adı üçer kez söylenir. Telekler, bir gece ayazda bırakıldıktan sonra, alınıp, bir taneymiş gibi görünecek biçimde, üstüste konur. İpek iplikle yedi yerinden bağlanır. Bu işlem yapılırken, sürekli olarak, bağlanmak istenen kızın adı söylenip sağa, sola üflenir. Telekler bir muşambaya sarılır, üstüne bir kırmızı bez sarılıp dikilir. Gerclekten bir gece önce, gelinevinin damına atılır. Kırk «Kulhuvallah», bir «Elham» okunduktan sonra, ya bir ağacın ya da bir düvarın dibine gizlice işenir.
Telekler damda durduğu sürece, kız bağlı kalırmış; güvey, ne denli uğraşsa, başarılı olamazmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Nişanlınızı Bağlama Büyüsü

Nişanlınızı bağlama büyüsü, bazı büyücülerin veya medyumların başvurduğu bir tür aşk büyüsüdür. Bu büyü, nişanlı çiftler arasındaki bağı güçlendirmek veya olumsuz enerjileri uzaklaştırmak amacıyla yapılmaktadır. Ancak değerli okuyucular, unutmayın ki bu tür büyüler ahlaki veya etik açıdan tartışmalı olabilir ve herkesin inancına göre değişebilir. Bu nedenle, bu yazıdaki amacımız nişanlınızı bağlama büyüsü hakkında bilgi vermek ve size bu konuda rehberlik etmek değil, sadece bir genel bakış sağlamaktır.

Bu tür büyüleri yapan kişiler arasında, genellikle medyumlar veya büyücüler bulunmaktadır. Ancak, burada da önemli bir nokta vardır. Büyücülerden veya medyumlar ile çalışmadan önce, güvenilirliğini araştırmanız önemlidir. Bu alanda birçok sahtekar olduğu gibi, nişanlınızı bağlama büyüsü gibi konularla ilgilenenlerin de dikkatli olması gerekmektedir. Bu tür bir büyünün sonuçları da kişiden kişiye farklılık gösterebilir ve bu nedenle herhangi bir garantisi yoktur.

Bir başka nokta da, nişanlınızı bağlama büyüsünün etik açıdan doğru olup olmadığıdır. Bu tür bir büyü, kişinin özgür iradesini etkileyebilir ve karşı tarafın rızasını dikkate almadan yapılması durumunda, ahlaki bir sorun ortaya çıkabilir. Aşkı ve ilişkileri güçlendirmek için daha doğal ve sağlıklı yollar bulmak her zaman daha iyidir. İlişkinizde sorunlar yaşıyorsanız, sağlıklı iletişim kurmak, danışmanlık almak veya ilişki terapisine başvurmak daha mantıklı bir seçenek olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1314 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

34 Evet
32 Hayır

“Nişanlınızı Bağlama Büyüsü” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  2. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  3. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  4. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir