Eşinin Gözünü Bağlamak İçin Dua

Eşinin Gözünü Bağlamak İçin Dua: Eşini yuvasını ihmal eden bir eşin dışarıya karşı gözünü bağlamak ve kalbini haramdan zinadan alıkoymak için; aşağıda gelen ayetleri rıbata ait nahıs bir saatte yazar, ıssız bir yerde ulu bir ağaç dibine gömersin. (Nahıs saatler kitabın baş tarafında vardır)

Eşinin Gözünü Bağlamak İçin Dua

 

Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ihim, ve ala ebsarihim ğaşaveh, ve lehüm azabün aziym*
Ve cealna mim beyni eydihim sedden ve mm haifihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsirun*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Eşinin Gözünü Bağlamak İçin Dua

Eşler arasında yaşanan tartışmalar zaman zaman her çiftin karşılaştığı bir durumdur. Ancak bazen bu tartışmalar o kadar büyür ki, çiftler arasında gerginlikler oluşabilir. Bu gerginliklerin bir sonucu olarak, bazı kişiler eşlerinin gözünü bağlamak için dua etmeyi tercih edebilirler. İnançlarımıza göre, bu tür dualar sadece bir dilek değil, aynı zamanda bir çözüm arayışının da ifadesidir.

İçinde bulunduğumuz çağda, çoğu insan sürekli hareket eden ve koşturmaca içinde olan bir yaşam tarzına sahiptir. Bu durum, eşler arasında zamanın eksikliğine neden olabilir ve bu da birbirlerine olan ilgiyi azaltabilir. Ancak, eşlerin birbirlerine olan sevgi ve sadakatini güçlendirmek için dua etmeleri önemlidir. Eşinin gözünü bağlamak için dua etmek, çiftlerin arasındaki bağları güçlendirebilir ve birbirlerine olan sevgilerini yenileyebilir.

Eşler arasında yaşanan tartışmalar zaman zaman her çiftin karşılaştığı bir durumdur. Her ne kadar bu tartışmalar çoğunlukla normal olsa da, bazı durumlarda çiftler arasında gerilim yaratır ve ilişkileri olumsuz etkileyebilir. Eşinin gözünü bağlamak için dua etmek, bu tür zorlukları aşmada yardımcı olabilir. İnancımıza göre, dua etmek kalp ve ruh arasındaki bağı güçlendirir ve böylece çiftler arasında bir anlayış ve hoşgörü ortamı yaratır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2883 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
29 Hayır

“Eşinin Gözünü Bağlamak İçin Dua” için 8 yorum var.

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  2. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  3. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  4. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

  5. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  6. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir