Sevgilinin Sözünden Çıkmaması İçin Büyü

Sevgilinin Sözünden Çıkmaması İçin Büyü yapılacak büyüler neler bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Sevgilinin Sözünden Çıkmaması İçin Büyü, sevgilinizin sizi dinlememesi size inatla yaklaşması ve aranızdaki bütün sorunların sebebi olan bu durumu çözmek için aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Sevgilinin Sözünden Çıkmaması İçin Büyü konusu hakkında çok daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. İsterseniz aşağıda verdiğimiz duayı da okuyabilirsiniz. Dua budur: Ve katilu fı sebılillah va’lemu ennellahe semıun

alım.Menzellezı yukridullahe kardan hasenen fe yüdaıfehu lehu ad’afen kesırah* vallahü yakbidu ve yebsut* ve ileyhi türceun.E lem tera ilel meleimim benı israıle mim ba’di musa* iz kalu li nebiyyil lehümüb’as lena meliken nükatil fı sebılillah* kale hel aseytüm in kütibe aleykümül kıtalü ella tükatilu* kalu ve ma lena ella nükatile fı sebılillahi ve kad uhricna min diyarina ve ebnaina* fe lemma kütibe aleyhimül kıtalü tevellev illakalılem minhüm* vallahü alımüm biz zalimın.e kale lehüm nebiyyühüm innellahe kad bease leküm talute melika* kalu enna yekunü lehül mülküaleyna ve nahnü ehakku bil mülki minhü ve lem yü’te seatem minel mal* kaleinnellahestafahü aleyküm ve zadehu betaten fil ılmi vel cism* vallahü yü’tı mülkehu mey yeşa’* vallahü vasiun aliym.Ve kale lehüm nebiyyühüm inne ayetemülkihı ey ye’tiyekümüt tabutü fıhi sekınetüm mir rabbiküm ve bekıyyetüm mimma terake alü musa ve alü harune tahmilühül melaikeh* inne fı zalike le ayetel leküm in küntüm mü’minın.Fe lemma fesale talutü bil cünudi kale innellahe mübtelıküm bi neher* fe men şeribe minhü fe leyse minnı* vemel lem ya’amhü fe innehu minnı illa menığterafe gurfetem bi yedih* fe şeribu minhü illa kalılem minhüm* fe lemma cavezehu hüve vellezıne amenu meahukalu la takate lenel yevme bi calute ve cünudih*kalellezıne yezunnune ennehüm mülakullahi kem min fietin kalıletin ğalebet fieten kesıratem bi iznillah* vallahü meas sabirın.Ve lemma berazu li calute ve cünudihı kalu rabbena efrığ aleyna sabrav ve sebbit akdamena vensurna alel kavmil kafirın.

Fe hezemuhüm bi iznillahi ve katele davudü calute ve atahüllahül mülke vel hıkmete ve allemehu mimma yeşa’* ve lev la def’ullahin naseba’dahüm bi ba’dıl le fesedetil erdu ve lakinnellahe zu fadlin alelalemın.Tilke ayatüllahi netluha aleyke bil hakk* ve inneke le minel mürselın.

Sevgilinin Sözünden Çıkmaması İçin Büyü

Bir ilişkide güven ve sadakat, en önemli unsurlardır. Ancak bazen insanlar, yaptığı sözleri tutmaz ve sevgilinin sözünden çıkar. Bu durum, ilişkide büyük sorunlara yol açabilir ve partnerler arasındaki bağı zedeler. Bu gibi durumlarda, bazı insanlar sevgilinin sözünden çıkmasını önlemek için büyü yapmayı düşünebilir. Ancak unutulmamalıdır ki, büyü yapmak etik değildir ve başkalarının iradesine müdahale etmek doğru değildir.

Sevgilinin sözünden çıkmaması için büyü yapmak, bir ilişkiyi daha da karmaşık hale getirebilir. İlişkilerde karşılıklı güven ve saygı üzerine kurulması gerektiği unutulmamalıdır. Eğer bir insan, sözlerini tutmuyor ve sürekli olarak yalan söylüyorsa, bu ilişkinin temellerinin sağlam olmadığını gösterir. Bu gibi durumlarda, iletişim kurmak ve sorunları açık bir şekilde konuşmak daha sağlıklı bir tercih olacaktır.

Bununla birlikte, ilişkilerde insanlar zaman zaman hatalar yapabilir ve sözlerini tutamayabilir. Bu durumda, sabır ve anlayış önemlidir. Karşılıklı olarak konuşmak ve güveni yeniden inşa etmek için çaba göstermek gerekmektedir. İlişkilere büyü gibi yöntemlerle müdahale etmek, sorunları çözmek yerine daha da derinleştirebilir ve ilişkiye zarar verebilir

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4416 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
28 Hayır

“Sevgilinin Sözünden Çıkmaması İçin Büyü” için 6 yorum var.

  1. Eşim üç yıldır ailece tanıdığımız arkadaşım oldugunu düşündüğüm kadınla birlikte imiş öğrenince yıkıldım kadında evliydi ve ailece görüşüyorduk şimdi kadın boşandı hala yazışıyorlar benim bir kızım var omların bana güvenmezsen iki elim yakanda olur demişti ve bana esmalar göndererek bunları çek rahatlarsın demişiti resmen benle oynamışlar eşimde bugün var yarın yok biri içim neden kendini üzüyorsun diyor

  2. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  3. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  4. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  5. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  6. Hocam bana yardım edin lütfen. Çok dua ettim çok yalvarıp yakardim Rabbimé. Artık dayanamıyorum. Bana yardım edin. Olecek gibi hissediyorum. Sevdiğim adamla aram çok kötü çok değişti onu bana tekrardan bağlayın lütfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir