Karımın Yeniden Aşık Olması İçin Büyü

Geniş, koyu yeşil bir incir yaprağının üzerine kiremit boyası ile kızın adı yazılır. (Boya iyice sulandırılmış olup, yazma işinde ucu yumuşak ıbir araç kullanılır.) Yazı kuruduktan sonra, yaprak, konulduğu yerden alınarak, Kur’andan kısa bir sûre okunup üzerine üflenir, yedi kez kızın adı söylenerek «sen bilirsin ya Allah» denir, yere tükürülür. Yaprak katlandıktan sonra yeşil bir beze sanlır, kızın adım oluşturan harflerin iki katınca dikiş vurulur, dikilir, muşambaya sarılmaz. Kırk bir kez kızın başının çevresinde döndürüldükten sonra, kızın yastığının altına konur. Bu arada doksan dokuz «ya kefil» denir, kızın yüzüne üflenir.

Yaprak kızın başının altında üç gece kaldıktan sonra kız cinciye (büyüyü yapana) gidip okunur. Cinci yedi «elham», üç «kulhuvallah» okuyup kızın yüzüne, boğazına üfler. Bu iş, sabah ezanından önce, daha guguk kuşu ötmeden uygulanır. Cinciye gidip okunma üç sabah sürer. Büyüyü kızla yapan cinci bilir, araya başka kimse giremez. Büyü kırk gün içinde etkisini gösterir; ‘kız, tanrının sevgili kullarından birince istenirmiş.Bu büyü dut, kiraz, elma gi’oi yemişi yenen ağaçların yapraklarından da yapılabilir. Aradan kırk gün geçtikten sonra, yaprak, ocakta yakılır, yanarken de yedi «ya sübhan» söylenip, sağa sola üflenir. Kız bunu yapacak durumda değilse, gene cinci uygular. Yaprağın, yalımların içinde yanması, yamanın yanarken koku çıkarması uğurun gelişini gösterirmiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Karımın Yeniden Aşık Olması İçin Büyü

Bir ilişkide zamanla aşkın azalması veya kaybolması oldukça yaygın bir durumdur. Evliliklerde de farklı nedenlerle zamanla aşkın zayıflaması söz konusu olabilir. Bu durumda, çiftler genellikle ilişkilerine yeniden aşk katmak için çeşitli yöntemlere başvururlar. Bazıları romantik tatiller düzenlemek isterken bazıları ise karşı tarafa olan sevgilerini ifade etmenin farklı yollarını ararlar. Ancak bazı durumlarda, çiftler arasında yaşanan sorunlar veya enerji kaybı nedeniyle daha farklı çözümler aranabilir. Bu noktada, karımın yeniden aşık olması için büyü gibi alternatif yöntemler gündeme gelebilir.

Büyüler, binlerce yıldır çeşitli amaçlarla kullanılagelen etkili ritüellerdir. İnsanların yaşamlarında karşılaştıkları zorluklarla baş etmelerine ve aradıkları çözümleri bulmalarına yardımcı olabilirler. Ancak büyülerde dikkatli olmak ve uzmanlardan yardım almak oldukça önemlidir. Özellikle karımın yeniden aşık olması için büyü gibi duygusal ilişkileri etkileyecek büyülerde doğru ve bilinçli bir şekilde hareket etmek gerekir.

Öncelikle, karımın yeniden aşık olması için büyü yaptırmak isteyen birinin, bu kararı almadan önce ilişkideki sorunları ve aşkın azalma nedenlerini gözden geçirmesi önemlidir. Büyüler, ilişkideki sorunları anında çözmezler. Bu nedenle, büyüden önce ilişki üzerinde çalışmak ve sorunlara çözüm bulmak daha etkili olabilir. Eğer sorunlar çözülemez veya zamanla daha da kötüye gidiyorsa, uzman bir medyumdan yardım alabilir ve karımın yeniden aşık olması için büyü yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1143 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“Karımın Yeniden Aşık Olması İçin Büyü” için 4 yorum var.

  1. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  3. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  4. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir