Fotoğraflar Yapılan Büyüler

Fotoğraflara yapılan büyüler hakkında bilinmeyenler neler sizlere önemli bilgiler vereceğiz ; Resimle yapılan büyüler genelde kişilerin kendine aşık etme konusunda kullandıkları büyüler içinde yer alır. Özellikle tek taraflı olan aşıkların başvurduğu fotoğraf büyüsü uygulamasının tutmama şansı oldukça yüksektir.

Bu tarz büyüler de yapılan dua ve niyet oldukça önemlidir. Yani okunan duaların fotoğrafla yapılacak olan büyülerde büyük önemi vardır. Fotoğraf ile büyü yapmak istiyorum diyen kişiler evli de olabilir. Yani sadece bekârların ve platonik aşık olan kişilerin yaptığı bir işlem değildir. Hane içinde huzursuzluklar yaşayan ve evliliğinde mutlu olmayan kişiler tarafından kullanılır ve etkili şekilde bu kişilere sonuçlar verir.
Her insan resimle büyü işlemlerine başvurabilir ama dikkatli olunmaması durumda umulmadık sonuçlar ile karşılaşılır. Fotoğrafa büyü nasıl yapılır, fotoğraf ile büyü yapacak olan kişilere karşı tarafın 1 adet resmi gereklidir. Nasıl yapılacağı detayların nasıl olduğu konusunda önceden bilgilenmekte gerekir. Etkili sonuçlar almak adına resimde sadece o kişinin olmasına dikkat edilmelidir.

Resmin istenmesindeki asıl amaç doğru kişiyi karşı etkili olması ve doğru kişinin aşık edilmesidir. Bu büyünün etkili şekilde yapılması için medyumlardan yardım almak en doğrusu olacaktır. aşık etme ve en etkili çözümü bulma konusunda deneyimlidirler. En etkili şekilde aşık etme büyü uygulaması için o kişinin bir eşyasının da verilmesi gerekir. Bunlar verildikten sonra niyetinizi aşk konusunda içinizde geçirmeniz ve bunu saflıkla yapmanız önemlidir.
Fotoğrafın üzerine okunacak dua:
Bismillâhirrahmânirrahîm.
Ev kesayyibin minessemâi fîhî zulümatün ver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkun yecalune esabiahüm iî azanihim minis-savaiki haze-rel mevt. Kezalike yasubbu bissavaiku min re’si filan ibni fîlane vallahü muhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiat lehüm siyabün min narin yasubbu min fevka rüüsihimül hamim. Allahümme sabbe fi re’si filan ibni filane elvec-i veş-şakikate ved-darban. Yusharu bihim ma fî butunihim vel cüludü ve lehüm mekamiu min hadidin. Küllema eradu en yahrucu minha min gammin u-idu fiha ve zuku azabel harik. Kezalike yasda’ re’si filan ibni filane min azabil harik huzuhü feğul-luhü sümmel cahime salluhü sümme fî silsiletin zeruha seb-une ziraen feslikuhü. Kezalike yasubbü alare’si filan ibni filane el veci’ ved darban vel azabel elimi, küllema darbet daribis sindal bi hakkı hazihil esma-i şerantayail şerantayail eşmahin şemahin el ali alâ külli berahim elmu’tezzü fi ulüvvi şemuhiyyeti.

Bu duanın fotoğrafın üzerine 13 gece botunca akşam saatlerinde 1013 kere okunması gerekir ve ardından fotoğrafın yastığın içinde saklanması gerekir.

İlgili Başlıklar

Fotoğraflar Yapılan Büyüler

Fotoğraflar Yapılan Büyüler oldukça ilginç ve merak uyandıran bir konudur. Büyüler, insanlığın var olduğu günden bu yana uygulanmış ve birçok kişi tarafından hala kullanılmaya devam edilmiştir. Ancak fotoğraflar üzerinde yapılan büyüler, diğerlerinden farklı bir etkiye sahiptir. Fotoğraflar, bir kişinin bedenini ve ruhunu yansıtan önemli birer objedir. Bu sebeple, üzerlerine yapılan büyüler kişinin hayatında önemli değişikliklere neden olabilir.

Fotoğraflar üzerinde yapılan büyülerin etkisi kişiden kişiye değişebilir. Kimi insanlar büyülerin gerçek olduğuna inanırken, kimileri ise bunları safsata olarak nitelendirir. Ancak yapılacak olan büyünün amacı ve niyeti, kişinin inancını belirleyen en önemli etkendir. Bir fotoğraf üzerinde yapılan büyüler, genellikle bir kişinin enerjisini etkileyerek onun hayatında değişikliklere yol açar. Örneğin, bir kişinin üzerine aşk büyüsü yapılırsa, kişinin aşk hayatında farklı deneyimler yaşaması mümkündür.

Fotoğraflar üzerinde yapılan büyüler için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunların başında fotoğrafların üzerinde kullanılan özel semboller gelir. Bu semboller, büyünün yapılacağı kişiye özgü olarak seçilir ve büyünün etkisini arttırmak için kullanılır. Ayrıca, büyüyü yapacak kişinin enerjisi ve niyeti de büyük önem taşır. Bu sebeple, büyü yapılacak kişi ve bu kişiye niyetlenen kişi arasında bir bağ bulunması gerekmektedir.

 • Özetle, fotoğraflar üzerinde yapılan büyüler ilginç bir konudur. Bu büyüler, kişinin hayatında farklı etkilere yol açabilir. Ancak büyülerin etkisi kişinin inancına ve büyünün yapılma amacına bağlı olarak değişebilir. Fotoğraflar üzerinde yapılan büyüler için farklı semboller kullanılır ve büyüyü yapacak kişinin enerjisi ve niyeti büyük önem taşır. Fotoğraflar üzerinde yapılan büyülerin gerçek olup olmadığı tartışmalı bir konudur. Ancak büyü yapılan kişilerin deneyimleri, büyülerin etkinliğini kanıtlayan önemli bir faktördür.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 8884 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

49 Evet
57 Hayır

“Fotoğraflar Yapılan Büyüler” için 25 yorum var.

 1. Annem abimin evliliğinin kendisine zarar vereceğini bildiği için onları ayırmak adına medyum Dolunay’a fotoğrafla ayırma büyüsü yaptırdı. Gerçekten de abim bir süre sonra eşinden ayrıldı ve herkes bu durumu tamamen doğal karşıladı.

 2. Sevdiğim kişi evlilik konusunda bir türlü ikna olmuyordu. Bu duruma çok üzüldüğüm için medyum Dolunay’a fotoğrafla evliliğe ikna büyüsü yaptırdım. Şimdi ise evliliğime çok az bir süre kaldı. Bu konuda sorun yaşayan herkese kendisi ile çalışmalarını öneriyorum.

 3. Uzun zamandan bu yana birçok işlem için çalıştığım medyum Dolunay özellikle fotoğrafla yapılan büyüler de çok başarılı bir isim. Kendisi ile çalışmak isteyen kişiler 05551718540 olu telefon ile her türlü konu hakkında taleplerini iletebilirler.

 4. Uzun zamandan bu yana aşık edebilmek için elimden geleni yaptığım kişiyi ancak medyum Dolunay’ın fotoğrafla aşık etme büyüsü ile ikna edebildim. Bu sebeple kendisi ile çalışmak isteyen kişiler kesinlikle tereddüt etmesinler.

 5. Fotoğrafla aşık etme büyüsü yaptırmak isteyen kişiler 05551718540 nolu telefondan medyum Dolunay’a ulaşmalıdırlar. Kendisi bu işlemler de gerçekten de çok başarılı ve güvenilir bir isim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 6. Beni terk eden eski sevgilimi bir türlü unutamadığım için geri gelmesi için elimden geleni yapıyordum. Hemen medyum Dolunay’a fotoğrafla geri getirme büyüsü yaptırdım ve o kişi kendi istediği ile bana geri döndü.

 7. Evliliğimin geleceğini kurtarabilmek için eşime fotoğrafla bağlama büyüsü yaptırdığım medyum Dolunay gerçekten çok başarılı bir isim. Kendisi ile çalışmaya karar verdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum ve herkese de öneriyorum.

 8. Uzun zamandan bu yana çalışmak istediğim medyum Dolunay’ın özellikle fotoğrafla yapılan büyüler de çok iyi olduğunu biliyordum. Kendisi sevgilimin bana deli gibi aşık olması ve bağlanması için bu işlemler ile yardımcı oldu.

 9. Bana sürekli olarak sorun çıkaran ve verdiği karardan bir türlü dönmeyen o kişiyi medyum Dolunay’ın fotoğrafla ikna etme büyüsü ile ikna edebildim. Üstelik bunun için fiziki olarak emek vermek zorunda kalmadım ve her şey kendiliğinden oldu.

 10. Sevdiğim kişinin bana aşık olmasını sağlamak için medyum Dolunay’a yaptırdığım fotoğrafla aşık etme büyüsü kısa zaman içinde sonuç verdi. Şimdi o kişi bana deli gibi aşık ve her zaman yanımda. Çok teşekkürler Dolunay hocam.

 11. Beni sewsin istiyorum deliler gibi aşık olsun beni bırakmasın ben bıraksam bile pesimden kossun

 12. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 13. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 14. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 15. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 16. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 17. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 18. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 19. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 20. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 21. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir