VEFK MUSKASI NASIL YAPILIR?

Vefk muskası, sizi koruyacak, size musallat olacak türlü kötülüklerden uzak olmanızı sağlayacak çok özel bir tılsımdır. Daha kalbinizdeki dileğin olmasında size yardımcı olacak ve sizi ferahlatacaktır. Vefk muskası nasıl yapılır, bunu yapan zatın çok ehil, dini bilgisi mükemmel ve birçok açından donanımlı, medyum özellikleri olan bir zat olması gerekmektedir. Vefk uyum anlamına gelir. Tılsım hazırlanması, Kuran ayetlerinin, hadislerin ve duaların çok özel şekilde yazılması ile yapılmaktadır.
Vefk Muskasının yapılışı:
Vefk muskası nasıl yapılmaktadır? Vefk tılsımı bir kağıt üzerinde, birbirini kesen çizgilerin kareler olarak hazırlanması, içine ayet , duaların, hadislerin simgesel olarak yazılması ile ortaya çıkarılmaktadır. Kağıt hazırlandıktan sonra, yedi kat katlanır. Bu özel bir işlemdir ve ardından, sarılır. Özellikle ıslanmaması, yırtılmaması için bu yapılmaktadır. Deri malzemeye sarılması da korunması için önemlidir. Bu şekilde, boynunuzda taşıyabilirsiniz, ya da her zaman sağ göğsünüzde taşımanız lazımdır.
Vefk muskası etkilidir:
Vefk muskası yapılması, sizi koruyacak, ferahlayacak bir tılsımın yapılması anlamına gelmektedir. Onun boynunuzda ya da sağ göğsünüzde olması, size moral ve güven de verir. Medyum Dolunay gibi yetenekli ve yeterli bir isimden bu hizmeti alabilirsiniz. 0555 171 85 40 numaralı telefonundan kendisine ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sizinle yakından ilgilenecek, emellerinizi, beklentilerinizi dinleyerek size özel bir tılsım hazırlayacaktır. Aile yakınlarınız ya da sevdikleriniz için de yardım alabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 840 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir