Kızınızı Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

Kızınızı Sevgilisinden Ayırma Büyüsü, kızınızın sevgilisi varsa ve bu kişi kızınıza layık değilse, ona iyi gelmiyorsa ve onu kötü huylara sürüklüyorsa o ikisini ayırmak için aşağıdaki dua bir kapıda isimlerle beraber yazılır. Yakılır ve küller ikiye bölünüp ayrı ayrı gömülür. dua budur: Tilke hududüllah ve mey yütııllahe ve rasulehu yudhılhü cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıhav ve zalikel fevzül azıym.Ve mey ya’sıllahe ve rasulehu ve yeteadde hududehu yudhılhü naran haledn fıha ve lehu azabüm mühın.Vellatı ye’tınel fahışete min nisaiküm festeşhidu aleyhinne erbeatem minküm fe in şehidu fe emsikuhünne fil büyuti hatta yeteveffahünnel mevtü ev yec’alellahü lehünne sebıla.Vellezani ye’tiyaniha minküm fe azuhüma fe in taba ve asleha fe a’ridu anhüma innellahe kane tevvaber rahıyma.İnnemet tevbetü alellahi lillezıne ya’melunes sue bi cehaletin sümme yetubune min karıbin fe ülaike yetubüllahü aleyhim ve kanellahü alımen hakıma.

Kızınızı Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

Sevgililer arasında bazen çeşitli sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşanır. Bu durumda birçok kişi çözüm arayışına girer. Kimi insanlar ilişkiyi bitirip ayrılmaya karar verirken, kimileri ise sorunları çözmek için farklı yollar arar. Bazen de kimi ebeveynler, çocuklarının ilişkisini onaylamaz ve kızını sevgilisinden ayırma büyüsü yapmaya karar verirler. Ancak, bu gibi durumlarda büyüye başvurmak, her zaman en doğru çözüm değildir.

Büyüler, sonuçları kontrol edilemeyen ve olumsuz etkileri olabilecek uygulamalardır. Bir kişiyi zorla bir ilişkiden ayırmak, onun hür iradesine müdahale etmek anlamına gelir ve bu durumda herhangi bir olumlu sonuç elde etmek zordur. Ayrıca, büyü yapmak insanların duygusal ve ruhsal sağlığını da etkileyebilir. Bu nedenle, sevgilisinden ayrılan bir kişi üzerinde büyü yapmak, onun daha fazla zarar görmesine neden olabilir.

İlişkilerde yaşanan sorunlar için daha sağlıklı ve etkili çözümler vardır. Öncelikle, konuşmak ve iletişim kurmak önemlidir. Sorunları açık bir şekilde ifade ederek, karşılıklı olarak anlamaya ve çözüme odaklanmaya çalışmak gerekir. Eğer sorunlar çözülemezse, ilişkiyi bitirme kararı almak daha sağlıklı olabilir. Ancak, bu kararın da kişinin kendi iradesiyle verilmesi önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2731 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

“Kızınızı Sevgilisinden Ayırma Büyüsü” için 18 yorum var.

 1. Evlenmeyi çok istiyorum. Ama benimle görüşen hiçbir erkek bu konuda yakınlaşmada bulunmadı. Onları cesarete getirebilmek amacıyla aşk büyüsü yaptırma kararına girdim. Anlaştığım birine yaptıracağım bu büyü ile evlilik yoluna girebilirmişim. Bunu söyleyen Medyum Dolunay ile girişimlerimiz sonuç verdi. Artık çok mutluyum. Sonsuz teşekkürleri borç biliyorum.

 2. Kardeşim evlendiğinden beri beni aramıyor. Benimle çok samimi bir ilişkisi vardı. Bu kadar uzaklaşması beni üzmeye başladı. Kardeşim ile soğukluklarımızı gidermek amacıyla Medyum Dolunay’a sıcaklık büyüsü yaptırdım. İyi ki bu büyü tercihinde bulunmuşum. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 3. Annem babamdan ayrılmak üzere. Ondan çok uzaklaştığını söyleyip duruyor. Bu konuda halalarımdan şüphe duyuyorum. Merakımı gidermek için Medyum Dolunay ile görüştüm. Tahminlerimde haklı çıktım. Annemi bu düşüncesinde uzaklaştırmak için uzaklaştırma büyüsü yaptırdım. Artık o konuyu gündeme getirmiyor. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 4. Nişanlım uzun zamandır beni atlatıyor. Evlilik konusu açıldığı her zamanda konuyu değiştirmekte üzerine yok. Benden soğuduğunu ya da evliliğe sıcak bakmadığını düşünmeye başladım. Evlilik konusunda sıcak düşüncelere içine girmesi için Medyum Dolunay ile irtibata geçtim. İyi ki onunla görüşmüşüm. Artık evlenmek üzereyiz. Yardımlarından ötürü teşekkürler Medyum Dolunay.

 5. Erkek kardeşim evde daha çok değer görüyor. Bu durum beni üzüyor. Evde bana da ilgi gösterilmesi ve aynı sıcaklığı göstermeleri için çareyi sıcaklık büyüsünde bulacağımı düşündüm. Niyetimi Medyum Dolunay’a açtım. Zaman kaybetmeden girişimde bulunduk. Artık ailem tarafından değer görüyorum. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 6. Van merkezden ben hayati. Mrb sayfanız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 29-01-2019 15:22:12

 7. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 8. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 9. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 10. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 11. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 12. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 13. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 14. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir