Karı-koca Barışması İçin

İki sevgili, ya da karı – koca arasında kıskançlık, başka bir olay yüzünden geçimsizlik, soğukluk olursa, onu gidermek için harflerden oluşan bir büyü yapılır. Bir muska biçimine sokulan bu büyünün düzenlenmesinde Kur’andan bir sûre okumak gereği vardır. Muska ya da hamayıl, yedi kat muşambaya sarılır, dargınlığı kim çıkarmışsa, ya da suçlu kim sayılırsa onun boynuna, dıştan görünmeyecek biçimde asılır.

Karı-koca Barışması İçin

Kimse suçu üstüne almayacağı için, muska ya iki tane (birbirinin tıpkısı) yapılır, ya da erkek, kadın, hangisi olursa, biri öğütle, kimseye duyurmadan yola getirilir. Bu büyünün çok etkili olduğu söylenir. Resimde görülen harfler şunlardır: Mim, nun, lâm, vav, elif, he, sin, dal. Bunlardan oluşması gereken adlar da: Allah, Adem, Havva.

Allah, Adem ile Havva’yı ne denli birbirine eş yaratmışsa, siz de öylesiniz, öyle olun, anlamını içerirmiş.

Bir ‘kadın ya da kız, sevdiği bir erkeği kendine bağlamak, onu ardından koşturup onunla evlenmek istiyorsa, üreme organından yedi kıl koparır, ustura ya da keskin bir araçla küçük küçük keser (kıllar uzun olacak). Kılları yediye ayırır, birer kâğıda sarar. Her birinin üzerine, erkeğin adını söyleyerek, yetmiş «Ya Kerîm» okuyup üfler. Bu kılları yedi gün arka arkaya erkeğin yemeğine atar. Erkek, yemeği yedikten yedi gün sonra, kadına karşı derin bir ilgi duyar, yanar tutuşurmuş.

Yemeğe atılan kılların yemekte görülmemesi için, yemeğin etli olması, koyu olması, kılların pek seçilemeyeceği bir nitelikte bulunması gerekir. Kıllar, bir aracı ile, erkeğin yemeğine atılır.

Her ‘kıl atıldığı gün, büyü yapanın, erkeğin adını söyleyip tanrıya yalvarması, dileğinin yerine gelmesi için dua etmesi gerekir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Karı-koca Barışması İçin

Evliliklerde her ne kadar mutlu ve uyumlu birçok çift olsa da zaman zaman tartışmalar ve anlaşmazlıklar kaçınılmaz olabilir. İşte bu noktada, karı-koca barışması için bazı önemli adımlar atmak gerekmektedir. İyi bir iletişim, anlayış, sabır ve empati gibi faktörler, evlilikteki uyumu ve barışı sağlamada önemli rol oynamaktadır.

İlk olarak, karı-koca arasındaki iletişim oldukça önemlidir. Birbirini anlamak için açık ve dürüst bir iletişim kurmak gerekmektedir. Tartışmalar sırasında empati yapabilmek ve karşı tarafa saygı göstermek, ilişkinin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için oldukça önemlidir. İletişimde kaba ve saldırgan bir dil kullanmaktan kaçınmak, karşılıklı olarak duyguları ifade etmek ve çözüm odaklı olmak önemlidir.

İkinci olarak, anlayış karı-koca barışmasında kritik bir faktördür. Her iki taraf da birbirinin duygularını ve düşüncelerini anlamaya çalışmalıdır. Anlayış, karşı taraftaki endişeleri dinlemek ve empati kurmak anlamına gelir. Birbirine destek olmak, duygusal zorluklarla başa çıkmak ve sorunları birlikte çözmek, evlilikteki karı-koca barışını güçlendirecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2950 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
23 Hayır

“Karı-koca Barışması İçin” için 12 yorum var.

 1. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 2. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 3. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 4. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 5. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 6. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 7. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 8. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 9. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 10. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 11. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 12. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir