Bir kadın kendisinden soğutmak için büyü

Bir kadın kendisinden soğuyan kocasını kendisine bağlamak için kendi üreme organından üç kıl alır.Bunları arka arkaya üç cuma günü kocasının akşam yemeğine atar (her yemekte bir kıl). Her kıl atışta:

Hak kerimsin ya Allah Sen alimsin ya Allah Sen hâkimsin ya Allah Hu Hu Hu Hu Hu Hu Hu Allah Allah Allah Hay İlah ilah ilah Hay Hayy-ı ezel vel lemyezel

sözlerini söyleyip yemeğe üfler. Üçüncü cumadan, sonra üreme organından her gün üçer kıl koparıp yedi gün süre ile kocasının yemeğine atar. Erkeğin kılları bilmeden yutması gerekli değildir, yemekte bulunması yeter. Kadın bu kıllı yemekten yemez.

Bu büyünün çok etkili olduğu, kocası kendisinden bıkmış çok kadının bunu uyguladığı söylenir.

Trabzon Maçka ilçesinin Kadıköy adlı köyünde sık sık kocası ile çekişip onu darıltan, köyden yayladan köye kaçırtan bir kadın komşumuz vardı. Kocasına en ağır sözleri söyler, bağırır çağırır, evden kovardı. Kovulan, yerilen adam öyle pek korkak, yılgın soyundan da değildi. Ancak, kadından kaçar, dırdı-rından bıktığını önüne gelene söylerdi. Çekişmeden bir iki gün sonra kocasının kadına sokulduğu, yılıştığı görülürdü. Komşular arasında bu kadının anlatılan büyüyü uyguladığı, bu işi çok iyi bildiği söylenirdi. Yaşlanan bu karı – koca bugün sağdır. Bu kadının yıllar önce evden kızıp çıkan kocasının arkasından, elini üreme organına vurarak, bende bu varken sen gene döner gelirsin, dediğini bütün komşularla birlikte duymuştum.Bu tür büyülerin, o çevrede, 1923’ten önce yaşayan hristiyanlardan (Kumlardan) kaldığı söylenir, o karı-kocanın, o soyadını taşıyan bütün topluluğun da dönme oldukları ileri sürülür.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bir kadın kendisinden soğutmak için büyü

Kadınlar, bazen kendilerine ya da başkalarına zarar vermek için çeşitli yöntemlere başvurabilirler. Bu yöntemlerden biri de büyüdür. Bir kadın kendisinden soğutmak için büyü yapabilir. Büyü, mistik güçlerin kullanılarak yapılan bir ritüeldir. Bu ritüelde farklı malzemeler ve sözler kullanılır.

Bir kadın büyü yaparak kendisinden soğutmayı tercih edebilir çünkü yaşadığı bir ilişki ya da deneyim onu olumsuz etkilemiş olabilir. Belki de kendisini korumak ve başkalarına zarar vermek istemektedir. Büyü, kadının içindeki negatif enerjiyi dışarıya aktararak kendisini ve çevresini etkileyebilir.

Büyü için kullanılan malzemeler genellikle bitkiler, taşlar, mumlar ve benzeri objelerdir. Bu malzemeler, ritüel boyunca özel bir şekilde kullanılır ve içerdikleri enerji ile büyünün etkisi artırılır. Büyü sırasında kullanılan sözler ise enerjiyi yönlendirmek ve amacı gerçekleştirmek için kullanılır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 990 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
21 Hayır

“Bir kadın kendisinden soğutmak için büyü” için 1 yorum var.

  1. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir