Bir kız sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanması

Bir kız sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanması: Bir kız sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanmasını, ardından koşmasını isterse, üreme organından üç kıl koparır, bunları bir sarı kâğıdın üzerine üçgen biçiminde koyar. Uçlarını ‘birer parçacık sakızla kâğıda tutuşturur. Kıllardan oluşan üçgenin ortasına erkeğin adını yazar. Kâğıdı üçgen biçiminde katlayıp üç kat muşambaya sarar, bir iplikle üç düğüm vurup bağlar. Üç gün bekler, bu süre içinde geceleri, kırk bir «Ya Hallâk», yedi ‘«Ya Settar» söyler, dileğinin olması, büyünün tutması için tanrıya yakarır. Her «Ya Hallâk», «Ya Settaı» dedikçe önüne (üreme organına) bakar, içinden erkeğin adını anar. Üç günün bitiminde’ muskayı erkeğin kapısının eşiği altma saklar, erkek onun üzerinden yedi kez geçince ıkıza, tutulurmuş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bir kız sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanması

Bir kız sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanması, ilişki dünyasında sıklıkla karşılaşılan bir konudur. Bir kızın sevdiği erkeğin kendisine bağlanması, onun için oldukça önemli bir durumdur. Bu yazıda, bir kızın sevdiği erkeğin kendisine bağlanmasını sağlamak için kullanabileceği bazı yöntemlerden bahsedeceğiz.

İlk olarak, bir kızın sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanmasını istiyorsa, özgün ve kendine güvenen bir kişi olmalıdır. Kendine güvenen bir kişi, etrafındakilerin de dikkatini çekecektir. Bu da sevdiği erkeğin ilgisini çekebileceği anlamına gelir. Ayrıca, bir kızın kendine özgü bir tarzı olmalıdır. Bu, sevdiği erkeğin dikkatini çekebileceği bir noktadır. Farklı ve kendine özgü bir tarzı olan bir kız, erkeğin ilgisini çekebilir ve kendisine bağlayabilir.

Bir kızın sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanmasını sağlamak için iletişimin de önemli olduğunu unutmamalıyız. İki kişi arasındaki iletişim, ilişkinin temel taşlarından biridir. Bir kızın sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanmasını istiyorsa, onunla açık ve dürüst bir iletişim kurmalıdır. Duygularını ve düşüncelerini paylaşmak, sevdiği erkekle daha yakın bir bağ kurmanın önemli bir yoludur. Ayrıca, bir kızın sevdiği erkeğe ilgi göstermeli ve onunla güzel anılar oluşturmalıdır. Birlikte geçirdikleri zaman, onların arasındaki bağı daha da güçlendirebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1216 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
25 Hayır

“Bir kız sevdiği bir erkeğin kendisine bağlanması” için 4 yorum var.

  1. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  2. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  3. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  4. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir