Unutamadığım Lise Aşkım

Lise yıllarında tanıştığım ve o dönem doludizgin aşk yaşadığım erkek arkadaşım zaman ilerledikçe değişmiş ve günden güne bana olan ilgisini dışarıya kaydırmaya başlamıştı. Her ne kadar küçük yaşta olsak da ben ilişkimi ciddiye almıştım ve kendimi sadece ona adamıştım. Nedensiz şekilde terk edildiğim gün, artık bir daha kimseyi sevemeyeceğime emindim. Zira öyle de oldu. Terk edilişim üzerinden yıllar geçmişti fakat ben halen onu unutmamıştım. Kimseyi sevememiş, defalarca deneneme rağmen kimseyle ciddi anlamda beraber olamamıştım. 17 yaşımdan 24 yaşıma kadar sadece onun aşkıyla yanıp kavrulmuş, hayatında başka biri olmasına rağmen bana döneceği ve beni seveceği günü beklemiştim.
Hayatımın değiştiği gün
Bekleyişlerim cevap vermiyordu. Her defasında onu farklı bir kızla görmek beni öldürüyordu. Bunalıma girdiğim günlerdi. Arkadaşımla birlikte internette kendine âşık etme duası arayışındaydık. O esnada medyum Dolunay’ın resmi sayfasına denk geldik. Denemekten zarar gelmez diye düşündüm. 0555 171 85 40 nolu hattı aradım. Hocaya kendimden ve yaşadıklarımdan bahsetmeye başladım. Birine hayatım hakkında böylesine açık bir dille konuşmak çok tuhaf gelmişti fakat bunu denemek zorundaydım.
Yıllar sonra yeniden
Şimdi iyi ki de denemişim diyorum. Medyum Dolunay’ı aradığım o gün kaderimin yazıldığı gündü benim için. Çünkü yıllardır beklediğim erkeğe kavuşmuştum. Şuan da lise aşkımla yeniden beraber olmaktayım ve halen yaşadıklarımın bir rüya olduğunu sanıyorum. Hayatıma kattığı güzelliklerden dolayı kendisine şükranlarımı iletiyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 853 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
27 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir