ÇOK KUVVETLİ AŞIK ETME BÜYÜSÜ YAPAN GERÇEK GÜVENİLİR MEDYUM HOCA

Bana çok kuvvetli aşık etme büyüsü yapan gerçek güvenilir medyum hoca olarak Medyum Dolunay hayatıma harika etkiler kattı. Harika bir insanla tanıştım ve kendisi mükemmel bir medyum. Sevdiğimin bana dönmesi hasıl oldu. Ülkemizde, medyumum, hocayım diye ortada olan birçok hocanın olduğunun farkındayım.

Aşk büyüsü yapan hocalar arasında ülkemizde en güvenilir isim bence, kesinlikle medyum Dolunay Hoca. Sadece aşk duaları ve büyüleri değil, bence, büyülerin bozulması, tılsımlar, vefkler konusunda da donanımlı gerçek medyum ve hoca.

Aşk büyüsü yapan medyum hocalar öyle kolay bulunmaz, çünkü medyumluk doğuştan gelen bir yetenek. Ülkemizde bir elin parmaklarını geçmeyen hocalardan biri de Dolunay Hoca.

Dolunay Hoca dan inanmayı ve niyet etmeyi öğrendim

Ben Dolunay Hoca sayesinde, duaların gücünü anladım ve iyiniyetle, sabırla niyet etmeyi öğrendim. Kendisinden manevi anlamda çok kazanımlarım oldu, ayrıca elbette mükemmel bir şekilde sevdiğim adam bana geldi. Bence bu bir mucize ve Medyum Dolunay bunu gerçekleştirdi. Yakınında olmamamız, ondan destek almayacağınız anlamına gelmez. Kendisinden uzaktan iletişimle de destek alabilirsiniz. Dediklerini yapmanız ve inanmanız gerçekten çok önemli.

Ona Ulaşmak kesinlikle zor değil

Medyum Dolunay Hoca iletişim numarası 0 555 171 85 40 ve mail adresi ise medyumdolunay@gmail.com Siz de zorlanmadan kendisinden randevu alabilir, bu şekilde desteğini elde edebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 5080 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

“ÇOK KUVVETLİ AŞIK ETME BÜYÜSÜ YAPAN GERÇEK GÜVENİLİR MEDYUM HOCA” için 26 yorum var.

 1. Eşini kendine bağlamak için dua sayesinde evliliğim kurtuldu. Medyum Dolunay’ın büyü, tılsım, vefk ve benzeri her türlü çalışmalarından siz e tereddüt etmeden faydalanmayı deneyebilirsiniz.

 2. Kocamın arzu ettiğim gibi bir erkek olmasında şüphesiz medyum Dolunay’ın çok payı var. Kocamı kendime nasıl bağlarım diye düşünenler hocamız ile direkt iletişim sağlayarak sorununa çare bulabilirler.

 3. Eşiniz terk ettiyse, eve gelmiyorsa benim gibi siz de kocayı eve bağlamak için dua işlemi yaptırabilirsiniz. 0555 171 85 40 nolu hat üzerinden medyum Dolunay’a ulaşabileceğiniz gibi medyumdolunay@gmail.com adresinden de irtibat sağlayabilirsiniz.

 4. Eşinizin size karşı davranışlarını soğuk ya da kaba buluyorsanız bu durumdan kurtulmak için medyum Dolunay’a muhabbet büyüsü ya da bağlama gibi çalışmalar yaptırabilirsiniz.

 5. Her genç kız gibi ben de hayallerimin erkeğiyle karşılaşıp evlenmek istiyordum ancak bu konuda talih yüzüme gülmüyordu. Bir akrabamızın yönlendirmesi ile medyum Dolunay ile görüştüm. Kısmet açma gibi çok etkili bir çalışma yapıp kısmetimi açtı.

 6. Kayınvalidem çok dırdırcı çok memnuniyetsiz biriydi. Eşime sürekli dedikodumu yapıp aramızı açıyordu. Medyum Dolunay öyle bir şey yaptı ki kayın validem çıt çıkaramaz hale geldi. Dil bağlama için tereddüt etmeden hocamı arayabilirsiniz.

 7. İş konusunda hep şansız bir adamdım. Kapısını çalmadığım yer kalmamıştı kimse beni işe almıyordu. Şans getirmesi bakımından medyum Dolunay’ı aradım iş konusunda kısmet açma büyüsü yaptı. Kısa süre içerisinde hayalim olan işe girdim.

 8. Karşılık bulamadığım aşkın acısından artık kafayı sıyırma aşamasına gelmiştim. Platonik aşk yaşayanlar bunun nasıl bir zulüm olduğunu bilirler. Bir yakınımın vesilesi ile medyum Dolunay’la görüştüm. Aşık etme vefki çok etkili oldu sevgime karşılık aldım.

 9. Oğlumun arkadaşları alkolik, kumarcı kişilerdi haliyle oğlum da onlara uyuyor eve geç geliyor, çok para harcıyor ve ayık gezmiyordu. Oğlumu arkadaşlarından soğutup onlardan koparmak için medyum Dolunay’ın yaptığı uzak tutma büyüsünden yararlandım.

 10. Eşimin bir önceki evliliğinden olan kızı hiçbir zaman beni kabullenmedi. Sürekli babasına baskı yapıyor benden ayrılması için telkinde bulunuyordu. Artık öylesine nefret dolmuştum ki eşimi kızından uzak tutmak için medyum Dolunay hocamıza uzak tutma büyüsü yaptırdım. Sonuç olarak şimdi eşim kızıyla görüşmüyor bu sayede de aramızda hiç tartışma çıkmıyor.

 11. Eşim rızam olmadan üzerime kuma getirdi. Her kadın gibi benim için de son derece gurur kırıcı olan bu durumdan kurtulmak için çareyi medyum Dolunay’ı aramakta buldum. 5 tane malzeme aracılığı ile yaptığı papaz büyüsü sayesinde kuma olarak gelen kadından kurtuldum.

 12. Kocam çocuklarıma çok kötü davranıyordu. Bir anne olarak evlatlarımın çektiği sıkıntılara artık göz yumamıyordum. Medyum Dolunay’ı aradım. Derdimi anlattım. Muhabbet büyüsü ile kocamın çocuklarına karşı sevgi dolu, zarif, yumuşak huylu bir baba olmasını sağladı.

 13. Birlikte olduğum erkek benden ayrılıp başka biriyle evlendiğinde bunalıma girip hayata küsmüştüm. Onların mutluluğuna dayanamıyordum. Aralarının bozulması ayrılmaları için medyum Dolunay’dan yardım istedim. Papaz büyüsü yapan hocamız sayesinde ayrıldılar bu sayede bende amacıma ulaştım.

 14. Eşimi aldattığım için terk edildim. Onu geri döndürmek için elimden ne geliyorsa yaptım ama fayda bulamadım. Sonunda medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Geri getirme büyüsü yaptı. Kısa süre içerisinde bir mucize oldu ve eşimle yeniden birleştik.

 15. Evlilik hayali kuranlar, yuva kurmak isteyenler ancak bir türlü bunu gerçekleştiremeyenler çareyi medyum Dolunay hocada bulabilirsiniz. Kısmet açma büyüsü yaptırmak için 0555 171 85 40 veya medyumdolunay@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 16. Eşimin kız kardeşi yani görümcem evliliğimize çok zarar veriyordu. Eşime bir türlü bunu anlatamıyor, kardeşinden uzak durması konusunda ikna edemiyordum. Medyum Dolunay uzak tutma büyüsü yaparak bu olumsuzluktan kurtulmamı sağladı.

 17. Erkek arkadaşımla uzun süre flört ettik. Artık ben evlenmek yuva kurmak istiyordum ancak sevgilim evliliğe hiç sıcak bakmıyordu. Medyum dolunay hocamızın çok etkili ikna etme büyüsü sayesinde sevgilimle yuva kurdum.

 18. Annem çok hastaydı. Evlatları olarak bu durum bizi çok üzüyordu. Annemin iyi olacağına inancımız kalmamıştı ki bu aşamada umudumuzu medyum Dolunaya bağladık. Hocamız muska ve dua yaparak annemi amansız rahatsızlığından kurtardı.

 19. Eşimle yeniden mutlu olmak onu kendime aşık etmek ve bağlamak için medyum dolunay kişiye özel aşık etme vefki yaptı. Şuan kocam bana taparcasına aşık. Sonuçtan çok memnunum size de tavsiye ediyorum.

 20. Hayalimin erkeği ile evlendim ancak mutluluğum kursağımda kaldı. Eşimin annesi ve ablaları mutluluğumuza göz dikmişlerdi görümcem ve kayınvalidem için medyum dolunaya vefk yaptırdım. Kısa sürede sonuç aldım.

 21. İş yerinde birkaç fesat aynı zamanda kıskanç kişi yüzünden patronumla aram açıldı işten çıkartıldım. O kişilerden intikam almak için medyum dolunayı arayıp papaz büyüsü yapmasını istedim. Sonuç tam istediğim gibi oldu. İşten çıkartılmama neden olanlar da kısa sürede işlerinden oldular.

 22. Eşimin benden çok anne babasına olan düşkünlüğünden sıkılmıştım. Bu durum artık ilişkimize zarar veriyordu çareyi soğutma büyüsü yaptırmakta buldum. Hocamızın etkili çalışmaları sayesinde eşim ailesinden soğuyup bana bağlı bir koca oldu.

 23. Evlenmemize günler kala nişanlım beni terk etti. Bize papaz büyüsü yapılmıştı ve bu kötü büyüden bizi medyum dolunay kurtardı. Büyü bozdurmak isteyenlerin hocamızla görüşmelerini tavsiye ediyorum. Emin olun sonuçtan memnn kalacaksınız.

 24. Eşimin içkisi ve kumar bağımlılığı artık evliliğimizi son noktaya getirmişti. Medyum Dolunay papaz büyüsü yaptı ve evliliğimiz düzeldi. Çok teşekkürler kendisine. Sayesinde yolunda giden bir evliliğim oldu mutluyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir