Nişanlımla Hemen Evlenme Büyüsü

Nişanlınız ile aranız son zamanlarda kötü mü?Nişanlınız ile aranızı bozmak isteyen kişiler mi var bu gibi durumlar ile sık sık karşılaşmak an meselesidir.Özellikle ülkemizde Nişanlılık döneminde çiftler arasından en çok sorunların yaşandığı dönemler olarak bilinmektedir.Nişanlılık döneminde çiftler arası sorunlara tanıdık tanımadık herkez müdahale eder.Nişanlız ile aranız kötü olduğu zaman sizler ile bugün paylaşıcağımız dua ile sorunları en azında kısmını aşabilirsiniz..

İnsan suresinin ilk 2 ayetini 313 defa okuyacaksınız, ayetin sonundaki semian kelimesine gelince 7 kere tekrar edeceksinisiniz yani şu şekilde okunacak başta 1 defa besmele cekin.

Hel eta alel`insani hıynüm mined dehri lem yekun şey`en mezkura. İnna halaknel`insane min nutfetin emşacin nebteliyhi fece`alnahu semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy `an,semiy`an,bası yra.

Bu uygulama sadece evlenmek içindir o yüzden sevdiğinizle evlenmek niyetindeyseniz tutar yoksa boşuna okumayın tutmaz, zira besmele ile başlayıp ayet okunuyor.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Nişanlımla Hemen Evlenme Büyüsü

, birçok kişinin nişanlısıyla hemen evlenme isteğini gerçekleştirmek için başvurduğu bir inanış veya uygulamadır. Bu büyü genellikle insanların evlilik planlarını hızlandırmak veya engelleri aşmak amacıyla kullanılmaktadır. Nişanlımla hemen evlenme büyüsü, özel dualar, nesneler ve ritüellerle gerçekleştirildiği düşünülen bir süreçtir.

Birçok kişi, nişanlımla hemen evlenme büyüsünün gerçek olup olmadığını merak etmektedir. Bu konuda bilimsel bir kanıt bulunmamaktadır ve bu tür uygulamaların etkisi kişiden kişiye değişebilir. Bazı kişiler bu büyünün etkisiyle hızlı bir şekilde evlilik gerçekleştirebileceğini iddia ederken, bazıları ise bu tarz uygulamaların sadece psikolojik etkiler yarattığını düşünmektedir.

Nişanlımla hemen evlenme büyüsü için çeşitli ritüeller ve nesneler kullanılabilir. Bunlardan biri, nişanlıya ait bir eşyanın kullanılmasıdır. Bu eşya üzerine dualar okunur ve nişanlıyla hızlı bir şekilde evlenme niyeti dile getirilir. Ayrıca, bu süreçte bazı dualar ve tılsımlar da kullanılabilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1115 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
21 Hayır

“Nişanlımla Hemen Evlenme Büyüsü” için 3 yorum var.

  1. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  2. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  3. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir