Kısmetin açılması için dua

Sevdiği kişi ile evlenmek isteyen kimse aşağıdaki tılsımı yazar ve sevdiği kimseye içirir ise kısa zamanda hayırlı bir yuva kurar. Elimizdeki yazma eserde defalarca denendiği bildirilmektedir.

 

Kısmetin açılması için dua
Aynı tılsım geçimsiz olan eşler içinde yazılıp içirilirse Züleyha’nın Yusuf’u sevdiği gibi birbirlerini severler. Dargınlık, kırgınlık ortadan kalkar. Yerini huzur ve sükunete bırakır.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kısmetin açılması için dua

Kısmet, insanların hayatında ne zaman nerede nasıl bir durumla karşılaşacaklarını belirleyen kaderin bir parçasıdır. Herkesin hayatında bir dönem kısmetinin açılmadığı veya istediği gibi gitmediği durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda yapılacak dualar, kısmetin açılmasına vesile olabilir ve olumlu yönde etkiler sağlayabilir. Kısmetin açılması için yapılan dualar, insanların manevi gücünü harekete geçirerek olumlu enerji ve fırsatlar çekmesine yardımcı olabilir.

Bir kısmetin açılması için yapılan dua, kişinin inanç ve niyeti doğrultusunda gerçekleşebilir. Bu nedenle dua ederken samimiyet ve istek önemlidir. Kısmetin açılması için dua ederken, Allah’a yönelerek O’ndan yardım istemek en doğru adımdır. Bu dua sadece bol rızık veya maddi zenginlik için değil, aynı zamanda hayatın diğer alanlarında da başarı ve mutluluğu vadeder.

Birçok kişi kısmetin açılması için dua etmeden önce, dilinden çıkan kelimelerin anlamını ve etkisini bilmek ister. Bu noktada, Kuran-ı Kerim’in dua ayetleri ve hadislerde geçen özel dualar yardımcı olabilir. Bununla birlikte, kısmetin açılması için dua ederken sadece belirlenmiş bir dua okumak değil, aynı zamanda kendi iç dünyamızda samimi bir şekilde niyet etmek de önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1428 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

“Kısmetin açılması için dua” için 2 yorum var.

  1. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  2. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir