itibar görmek için dua

itibar görmek için dua: Dünya ve Ahretini kazanmak, insanlar arasında sevilip sayılmak/itibar görmek için;
Dünya ve Ahiretini kazanmak, insanlar arasında sevilip sayılmak/itibar görmek, sözü ve nasihatı dinlenilir olmak, şirinlik ve her hacet! dilek için; makam ve mevkide yükselmek vb konularda aşağıda gelen isim günde 1000 defa okunmaya devam edHdiği takdirde kısa zamanda duanın tesir gücü müşahede edilecektir. Bu dua idris A.S’ın sıkça okuduğu halk arasında fazla bilinmeyen mühim dualardan birisidir.

itibar görmek için duaDua; Ya Allmel ğuyübü fel yefütü
şey-in mm hıfzihi veli yeüdüh”

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

itibar görmek için dua

“Ya Rabbim, bana itibar ve saygı görmeyi nasip et. Kalplerde sevgi ve anlayış uyandırmam için bana yardım et. Beni dürüstlük ve adaletle dolu bir şekilde yaşamaya teşvik et. İnsanlar arasında itibarlı bir konumda bulunmak için beni sağlam ahlaki değerlere yönlendir. İlahi lütuflarınla, bana verdiğin nimetlerle ve yapacağım iyi işlerimle, insanlar arasında itibarlı bir yer edinmeyi nasip et. Beni iyi ahlaka, sabra ve hoşgörüye yönlendir. Yaptığım doğru seçimler ve hayırlı eylemlerle insanların güvenini ve takdirini kazanayım. İtibarınla, güçlü ahlaki değerlerle ve insanların sevgisiyle dolu yaşamı kutsadığın için şükrediyorum. İlahi gücünle beni desteklemeye devam et ve yaptığım duaları kabul et. Amin.”

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2177 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
29 Hayır

“itibar görmek için dua” için 6 yorum var.

  1. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  4. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  5. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  6. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir