Toplu İğne Büyüsü

Toplu iğne büyüsü, etkili bir bağlama büyüsü olup, birden fazla kişiye büyü yapmak için kullanılır. Bu konuda Medyum Dolunay tarafından size düşman olan bir gruptaki kişilere tılsım hazırlarken toplu iğne büyüsü kullanır. Destek almak isteyenler 0555 171 85 40 numaralı telefondan destek alabilir. Bu işlemler yapılırken dünya dışı varlıklardan alınan yardımın dışında toplu iğne büyüsünü yaptırmak isteyen kişinin de rızası mutlaka alınmalıdır. Bunun anlamı toplu iğne büyüsünün talep olmadığı takdirde kesinlikle tutmamasıdır.
Nasıl Yapılır?
Toplu iğne büyüsü medyumu yoran bir büyü türüdür. Bu nedenle medyumlar genellikle bu büyüyü yapmaktan kaçınır. Toplu iğne büyüsü nasıl yapılır, bunun için öncelikle tedarik edilmesi gereken malzemeler bilinmelidir. Gerekli malzemeler ise,
-8 sıralı sicim ile iplik
-Köşeli bir sabun ya da büyük boy elma
-Kişilerin sayısına göre toplu iğne
-Bir miktar domuz yağı
-13 adet kibrit çöpü
-El yapımı sirke ile katran zifti
Bu malzemeler hazırlandıktan sonra tedarik edilecek ceylan derisi ile malzemeler bir odaya alınır. Her malzemenin üzerine dualar okunup, üflenir. Bu yapılırken medyum ve büyüyü talep eden kişinin boy abdesti alması gerekir.
Nasıl Etki Eder?
Yapılan işlemde cinler olarak bilinen varlıkların harekete geçmesiyle toplu iğne büyüsünün etkisi görülmeye başlar. Toplu iğne büyüsü nasıl etki eder, bu etkinin görülmesi için birkaç gün geçmelidir. Dünya dışı varlıkların gücü ile hedef kitlede olan kişiler etki altına alınabilir. Sabuna ya da elmaya her iğne batışında hedefe bir adım daha ulaşılır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1517 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
35 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir