Nakş-bendi tekkesinde yaşanan olay

Nakş-bendi tekkesinde yaşanan olay: 1946 yılında, Fatih camii yanında bulunan Nakş-bendi tekkesinde kırk beş yaşlarında bir derviş vardı. Ona kendi aramızda «Kıllı Osman» derdik. Kıllı Osman çok varlıklı, Trakya’nın bir köyünde arı kovanları, koyunları, sığırları, tarlaları olan ıbir kimseydi, öyle bilinir, öyle söylenirdi. Kıllı Osman’ın, tekkede, kadınlar bölümüne gelen iki karısı vardı. İkisi de gençti, mahallede çarşafa benzer bir giysiye bürünüp gezmelerine karşılık yürüyüşlerinden oynak oldukları anlaşılırdı. Kıllı Osman, sonradan aldığı bir karışma çok .tutkunmuş. Onun bir hacı (kızı olduğu söylenirdi. Bizim en yakın komşumuz olan derviş Kâmil Efendi’nin ‘karısı da öyle gençti, oynaktı. Onunla, arada sırada ‘büyük olan bahçemizin içindeki eski soğuklukta  buluşurduk.

Kıllı Osman’a ikinci karısının büyü yaptığı, kıi yedirdiği, kılla bağladığı söylenirdi, adı da ’bu yüzden «Kıllı Osman» olmuştu. Günün birinde Kıllı Osman hacca gitti (1947 yılı olacak) sözünden bir türlü çıkamadığı ikinci karısının önerisi üzerine «ahret hakkı» ödensin diye birinci karısını da götürdü. İkinci kadın evde yalnız kalınca, her gece tekkeye gelir, gündüzleri namaz kılmak için Fatih camiine giderdi. Birden bir gizli söylenti, bir fısıltı alıp yürüdü, Fatih camii imamlarından Hacı … Efendi ile Kıllı Osman’ın ikinci karısı arasında ilişkilerin olduğu, yatsı namazından sonra Fatih camimin ıgiriş -kapısı yanındaki odalardan birinde seviştiklerini müezzinlerden birinin gördüğü öne sürülüyordu, imam Hacı … Efendi bir süre görevini sürdürmüş, kadınla buluşup sevişmiş. Kadının kocası Kıllı Osman hacdan dönünce kadın tekkeye gelmez oldu, yalnız camiye giderdi. Bu kadının çok iyi büyü yaptırdığı, büyülerinin kısa sürede etkisini gösterdiği de söylenirdi, Kıllı Osman bugün sağdır, yaşlanmıştır, Fatih camii yakınlarında büyük bir garajı, otobüsleri vardır, hacıları hacca götürür, getirir, tanrının buyruğuna uyar.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Nakş-bendi tekkesinde yaşanan olaylar

Nakş-bendi tarikatı, İslam tasavvuf geleneğinin bir parçası olarak Türkiye’de oldukça yaygın bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bu tekke, manevi eğitimlerin verildiği, zikir ve dua ritüellerinin gerçekleştirildiği bir mekân olarak bilinir.

Nakş-bendi tekkesinde yaşanan olaylara ışık tutmak amacıyla, öncelikle bu tarikat hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Nakş-bendi tarikatı, 14. yüzyılda kurulan ve Osmanlı döneminde popülerlik kazanan bir tarikattır. Bu tarikatın öğretileri, mutasavvıflara manevi yolculuklarında rehberlik etmek ve Allah’a giden yolda yardımcı olmak amacıyla kullanılır.

Bu tekkenin içinde yaşanan olaylar, tarikat mensuplarının yoğunlaştığı özel ritüeller ve ibadetlerle şekillenir. Zikir, tesbihat ve ilahi söyleme gibi uygulamalar, tekkenin atmosferini oldukça etkileyen unsurlardır. Nakş-bendi tekkesindeki bir diğer önemli olay da sohbetlerdir. Burada tarikat şeyhleri, takipçilerine manevi konularda rehberlik eder ve öğütler verir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü Hikayeleri
Yazdır
Bu sayfaya 2025 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

“Nakş-bendi tekkesinde yaşanan olay” için 13 yorum var.

 1. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 2. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 3. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 4. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 5. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 6. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 7. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 8. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 9. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 10. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 11. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 12. İki taraf için de olumsuz bir şey olduğunda “sen böyle söylediğinde ben kendimi şöyle hissediyorum ve rahatsız oluyorum.” şeklinde söylenirse ve güzel bir davranış olduğunda mutlaka takdir edilip “böyle yapman çok hoşuma gidiyor, teşekkür ederim” şeklinde olursa iyi bir iletişimin kapısı açılır. Takdir ve teşekkür gönül kapılarının anahtarıdır; kilitleri açar, sevgiyi besler büyütür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir