Aşk Büyüsü

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ HOCASI

Türkiye’nin en ünlü hocası diyebileceğim Medyum Dolunay’dan çok memnun kaldım ve herkesin bu özel insanla tanışmasını isterim. Kendisi, inançlı, özverili, seviyeli, saygılı, insan sevgisi olan, yetenekli bir kişi. Ben eşimden ayrılma döneminde kendisinden yardım aldım ve sevgili kocamı yeniden bana bağlayarak ayrılmamızı önledi. Siz de bu şekilde bir sıkıntınız varsa 0555 171 85 40 numaralı telefondan arayarak randevu alabilirsiniz.

Eşim Boşanmak İstiyordu ve Evimde Büyüler Buldum:

Ben 30 lu yaşlarında, hem güzel, hem bakımlı bir bayanım. Evliyim ve eşimi çok seviyorum. Eşimin de beni sevdiğinden emindim ama bir süre önce soğukluk baş göstermeye başladı. Sonrasında bilmediğim bir nedenle benden boşanmak istediğini söyledi. Dünyam adeta başıma yıkıldı diyebilirim. Bu arada evde birçok büyü buldum ve gerçekten korkmaya başladım. Yuvamın üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladığını anladım. Neyse ki karşıma medyum Dolunay çıktı. Öncelikle yuvama yapılan büyülerden kurtulmamı sağladı. Bunlar beni önemli oranda rahatlattı.

Eşim Boşanmaktan Vazgeçti ve Mutluluğumuz Yeniden Başladı:

Medyum Dolunay’ın yol göstermesi sayesinde, eşimin bana olan ilgisi yeniden arttı. Boşanmaktan vazgeçti. Üstelik davranışlarında büyük değişikler oldu. Bütün olumsuz etkiler kalktı diyebilirim. Hayal bile etmediğim kadar mutlu hissediyorum kendimi. Bunların hepsini bana yardımcı olan Medyum Dolunay’a borçluyum. Sizler de bu özel insandan yardım alabilirsiniz. Karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 3116 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ HOCASI” için 17 yorum var.

 1. Medyum Dolunay’ın methini duydum ve yaptığı uygulama ile iş arkadaşlarım arasında dışlanmaktan kurtuldum. Hakkın ödenmez Medyum Dolunay…

 2. Aşkla bana bakan kadın gitti yerine kavgacı biri geldi. Şüphelerim beni yanıltmadı. Medyum Dolunay bana yardım etti. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 3. Şu andaki hayat arkadaşımla mutlu beraberliğimi Medyum Dolunay’ın yaptığı papaz büyüsüne borçluyum. O olmasa herhalde aşk acısı çekmeye devam ederdim. Size de tavsiye ederim.

 4. Ayırma vefki yaptıracaktım, arkadaşım Medyum Dolunay’ı önerdi. İyi ki dinledim ve ona gittim. Sevdiğim adam karısından boşanıp benimle evlendi ve onunla gayet mutlu bir evliliğimiz var.

 5. Sürekli kapris yapan ve nazıyla beni usandıran sevdiğim kızın bağlanması için aşık etme vefki yaptırdım. O gün bugündür eski durumundan eser kalmadı, gözü benden başkasını görmüyor.

 6. Eğer papaz büyüsü yaptıracaksanız mutlaka Medyum Dolunay’la görüşün. Yeddi günde yapıldı ama etkisi yıllardır sürüyor ve eşimin çapkınlıkları sona erdi, evine bağlı biri oldu.

 7. Aşırı sorumsuz, bizi dinlemeyen oğlumun hayatını düzene sokması için kişiye özel havas yaptırdık. 0 555 171 89 94 nolu hattan Medyum Dolunay’la görüşerek siz de etkili ve ömürlük destek alabilirsiniz.

 8. Kızım evden kaçıp biriyle yaşamaya başladı. Medyum Dolunay’a ayırmak için papaz büyüsü yaptırdık, bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum. Kızım eve döndü ve o adamı kesinlikle görmek istemiyor.

 9. Ömür boyu süren bir uygulama olduğunu okuduğum papaz büyüsünü işin ehli olan Medyum Dolunay’a yaptırıp, sevdiğim kişiyi kendime bağladım ve onunla mutlu bir yuva kurdum, teşekkürler.

 10. Gerçek bir hoca arayanlar Medyum Dolunay’la görüşerek benim gibi sevdiğini geri getirmek için papaz büyüsü yaptırabilir. Kocam evi terk etmişti, şimdi dibimden ayrılmıyor.

 11. Terk edile acısına katlanamayınca sevdiğimi geri getirmek için Medyum Dolunay’la görüşüp papaz büyüsü yaptırdım, 21 gün geçmeden sevgilim benimle yeniden birlikte olmak istediğini söyledi.

 12. Medyum Dolunay’a yaptırdığım kişiye özel havas sayesinde üniversite sınavlarından istediğim puanı alıp Makine Mühendisliği bölümüne girdim. Çok etkili bir büyü, kendisine minnettarım.

 13. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 14. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 15. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 16. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir