Küsleri Barıştıran Dua

Bugün sizler ile paylaşıcağımıza dua bir birleri ile kanlı bıçaklı olan iki kişi’nin barışması için okuyabilirsiniz.Eğer iki kardeş arasında dargınlık küslük var ise bu dua okuyun

Selatı Tefriciye ile, selatı tefriciyyenin mübarek vefki şerifi muhabbete ait eşref bir saatte miskianber mürekkebi ile yazılır ve üzerine de geçimsiz olan kimselerin adına niyet edilerek 4444 defa okunur ve dargın olanlardan birisi bu vefki üzerinde taşımaya devam ederse, diğerini kendisine çeker. Eğer her ikisi de suya koyup içerlerse birbirlerine ısınmış olurlar. Aileye ve cemaata da dahi içirilse aynı etkiyi gösterir.
Ayrıca İmam Kurtubi Hz’leri buyurdular ki; ‘Yüce Mevl’dan önemli bir dilek ve haceti olan kimse yalnız başına ya da birkaç kişi ile birlikte halis niyetle okursalar 4444 defa selatı tefriciyeyi okusalar ve Yüce Zati Zül Celal ve Tekaddes Hz’lerinden niyazda bulunursalar dilekleri reddedilmez.’
Kim! Günlük zikir olarak 41 yada 101 defa okumaya devam etse rahat ve bolluğa kavuştuğu gibi, el attığı her işten de hayır ve bereket görür. İşleri açılır ve her yerden rızık ve bereket yağmaya başlar.

Seyyid Muhammed Hakkı Hz’leri de ‘biz bu selatı tefriciye ile çaresi olmayan tıbbın aciz kaldığı nice hastaları tedavi ettik ve okumalarını tavsiye ettiğimiz nice insanlarda bir çok dert ve sıkıntılarına çare buldular. Bunların içerisinde gözü kör olup da bu duayı kendisi okuyarak gözü açılan hastalar, yirmi yıl doktor doktor gezip de derman bulamayan muzdaripler bu selavatla şifaya ve sağlığına kavuştular’ buyurmaktadır.

Küsleri Barıştıran DuaBu duayı çokça okumaya devam eden kimselerin kaipleri hikmet ve hidayet nuruyla dolup taşar.
Idris Peygamber bu duayı çok okurlardı.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Küsleri Barıştıran Dua

Küsme ve barışma süreçleri her ilişkide karşılaşılan normal tartışmalardır. İnsanlar farklı fikir ve düşüncelere sahip oldukları için zaman zaman anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Bu durumda önemli olan, küsleri barıştıracak bir yöntem veya dua bulabilmektir. Çünkü küs olmak, ilişkilerin bozulmasına, huzursuzluklara ve negatif enerjiye sebep olabilir.

Küsleri barıştıran dua, Allah’a yönelerek yapılan ve ilişkilerin düzelmesine yardımcı olan bir ibadettir. Bu dua, samimi bir niyetle ve içtenlikle yapılmalıdır. Küs olan kişi veya kişilerin kalbinin yumuşaması, kırılan ilişkilerin tamir edilmesi için bu dua okunmalıdır.

Bir diğer önemli nokta ise, küsleri barıştıran duanın etkisini artırmak için düşmanlık ve kin beslememek, affetmek ve hoşgörülü olmak gerektiğidir. Allah’ın emrettiği gibi affetmek ve düşmanlık yerine sevgi ve kardeşlik duygularını kalplerimize yerleştirmek, Küsleri Barıştıran Dua’nın etkisini daha da güçlendirecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 3262 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
26 Hayır

“Küsleri Barıştıran Dua” için 12 yorum var.

 1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 2. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 3. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 4. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 5. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 6. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 7. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 8. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 9. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 10. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 11. Dolunay hocam merhana 1.5 ay önce telefonda görüşmüştük burdan herkeze yazmak istemim gerekten çok işe yaradı vefk tılsımlarınız çok memnunn allah razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir