BÜYÜ NASIL YAPILIR?

Derdinize çare bulamadığınız zamanlarda siz de büyülerin etkisinden yararlanabilirsiniz. Birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bağlama büyüsü, kısmetsizlik için büyü, bereket büyüsü gibi. Önemli olan derdinize derman olacak büyüyü, uzman, dini inancı ve bilgileri yerinde, nefesi kuvvetli, diğer alemlerle iletişim yeteneği olan bir medyumdan destek almanızdır. Bu alanda sizin iyiniyetinizi suistimal edecek kişilerin çok fazla olduğunu bilmelisiniz. Büyü nasıl yapılır medyum Dolunay gibi örnek insanlardan yardım alarak öğrenmelisiniz.
Büyü nasıl yapılır, nasıl bozulur:
Büyü nasıl ve ne şekilde yapılır? Bunu ancak Dolunay Bey gibi usta isimler en iyi şekilde bilir. Büyüler farklı malzemelerin kullanılması ve farklı duaların okunması ile tamamen ayrı şekilde yapılır. Her büyü için her dua okunmaz. Ayrıca yapılması gereken ritüeller de duaların sayıları da büyülerin özelliklerine göre değişir. Bazı büyüler için örneğin bağlama büyüleri için fotoğraf gerekmektedir. Bunları uzman eller bilir ancak. Siz siz olun, ülkemizin neresinden olursanız olun büyü yaptırmak ya da bozdurmak istediğinizde, dualardan, tılsımlardan yardım almak istediğinizde Medyum Dolunay ile iletişime geçin.
Büyülerin yapılması ve kesin etkiler:
Medyum Dolunay 0555 171 85 40 numaralı telefon ile ülkenin her yerinden iletişim kurmak üzere sizleri bekliyor. Derdiniz ne olursa olsun, derman bulmak üzere siz de arayabilir, whatsupp ile iletişime geçebilirsiniz. Doğru bir elde olduğunuzdan emin olarak siz de hemen kendinize söylenenleri yaparak büyülerle çarenizi bulun.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 759 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
22 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir