Sevgiliyi Sırılsıklam Aşık Etme Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin size sırılsıklam aşık olması ve sizi herşeyden çok sevmesi için aşağıdaki duayı okuyunuz. Bu dua ile sevdiğiniz kişi sizi herşeyden çok sever ve sizden başkasını gözü görmez.
Âmentü billâhi ve melâiketihi ve kütübihi ve rusuli-hi ve yevmil-âhıri ve bil kaderi hayrihi ve şerrihi mi-nallâhi teâlâ velba’sü ba’delmevti hakkun. Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve-eşhedu enne Muhammeden abdü-hu ve resûlühu.

Sevgiliyi Sırılsıklam Aşık Etme Büyüsü

Sevgiliyi Sırılsıklam Aşık Etme Büyüsü konusu, ilişkilerde talep edilen ve arzulanan bir konudur. Bir ilişkide, sevgilinin daha derin bir sevgi ve bağlılık hissetmesini sağlamak için çeşitli yöntemler kullanılır. Sevgiliyi sırılsıklam aşık etme büyüsü, bu yöntemlerden biridir ve insanların sevgilileri üzerinde büyü yaparak onların hislerini güçlendirmeyi amaçlar.

Sevgiliyi sırılsıklam aşık etme büyüsü, bazen bir medyum ya da büyü uzmanı tarafından yapılır. Bu büyü, sevgilinin kalbinin ve zihninin derinliklerine nüfuz ederek onun daha fazla sevgi, aşk ve bağlılık hissetmesini sağlar. Büyü genellikle doğal malzemeler ve özel ritüeller kullanılarak gerçekleştirilir.

Bir sevgiliyi sırılsıklam aşık etme büyüsü yaparken, kişi kendi niyetlerini ve isteklerini netleştirmelidir. Bu büyüde, sevgilinin izni ve rızası olmadan bir büyü yapmak etik olmayabilir. Başka bir insanın duygularını manipüle etmek veya onları kontrol altına almak hiçbir zaman doğru değildir. Bu nedenle, sevgiliyi sırılsıklam aşık etme büyüsü yapmadan önce bu konularda derin bir düşünce yapılmalıdır.

  • Büyüyü yapacak olan kişi, önce sevgilisinin samimi hislerine inanmalı ve ona saygı duymalıdır.
  • Büyü için doğru zamanı ve doğru ortamı seçmek önemlidir.
  • Büyü sırasında kullanılan malzemelerin temiz ve doğal olması gerekmektedir.
Sevgiliyi Sırılsıklam Aşık Etme Büyüsü Adımları
1. İlk adım olarak, büyü yapacak olan kişi, niyetlerini ve isteklerini netleştirmelidir. İçtenlikle sevgilinin daha fazla aşık olmasını ve bağlılık hissetmesini dilemelidir.
2. Doğru zamanı ve ortamı seçmek büyü için önemlidir. Rahat ve sakin bir atmosferde büyü yapmak, enerjiyi doğru şekilde yönlendirmeye yardımcı olacaktır.
3. Büyü sırasında kullanılacak malzemelerin temiz ve doğal olması gerekmektedir. Örneğin, taze çiçekler, doğal yağlar veya taşlar kullanılabilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Dolunay
Yazdır
Bu sayfaya 1625 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
28 Hayır

“Sevgiliyi Sırılsıklam Aşık Etme Büyüsü” için 5 yorum var.

  1. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  2. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  3. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir