Sevdiğim Erkeği Nasıl Etkim Altına Alırım

Sevdiğim Erkeği Nasıl Etkim Altına Alırım: Çevrenizde ilgi çekici ve rahat bir sürü rakibiniz oldukça sevdiğinizi tam anlamıyla etkiniz altına almanız zor. Evlendiğinizde dahi bu durum devam eder. Günümüzde ilişkiler çok yönlü hale gelmiştir ve bu rahatlık geriye kalan kesimin rahatsızlığına neden olur. bu durumu aklınızda atmak ve rahatlamak için aşağıdaki dua ile sevdiğinizi etkiniz altına alabilirsiniz.
Bir kimseye kendisini sevdirmek sözünü dinletmek isteyen kimse 3 gün iyi saatlerde 500 defa tatli bir sey üzerine yazacagim ayeti oku ve sevdigine yediren derin bir askla o kisiyi sever gözü ondan baskasini görmez. BESMELE YA RAHMANE KÜLLI $EY-IN VE RAHIMEHU.

Sevdiğim Erkeği Nasıl Etkim Altına Alırım

Günümüzde ilişkilerde birbirimize etkim altında kalmanın, sevdiğimiz erkeği etkilemenin yollarını arayan pek çok kadın bulunmaktadır. Sevgilimizi, eşimizi veya hoşlandığımız birini etkilemek için bazı yöntemler deneyebiliriz. İşte sevdiğim erkeği nasıl etkileyeceğimiz konusunda bazı ipuçları:

Dış görünümünüzü özenle koruyun: İlk izlenim çok önemlidir. Kendine dikkat eden, bakımlı ve hoş görünen biri her zaman dikkat çeker. Sevdiğiniz erkeği etkilemek için güzel ve şık kıyafetler giyebilir, saç ve makyajınızı düzenli olarak yapabilirsiniz.

İlgi ve paylaşım gösterin: Sevdiğiniz erkek ile ilgilendiğinizi ve onunla vakit geçirmek istediğinizi gösterin. Onun ilgi alanlarına dahil olun, ortak hobiler edinin ve beraber keyifli aktiviteler yapın. Aynı zamanda onu dinleyip önemsediğinizi göstermek için dikkatli bir şekilde konuşun ve paylaşımlarınıza dikkat edin.

Kendinizi geliştirin: Kendinizi sürekli olarak geliştirmek, ilgi çekici ve özgüvenli biri olmanıza yardımcı olur. Okuyun, yeni beceriler edinin veya hobiler edinerek kendinizi daha da değerli hissedin. Bu şekilde sevdiğiniz erkekte hayranlık uyandırabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1195 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
24 Hayır

“Sevdiğim Erkeği Nasıl Etkim Altına Alırım” için 3 yorum var.

  1. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  2. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  3. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir