Ayırma Büyüsü İçin Yapılan Dualar

Ayırma büyüsü için yapılacak olan dualar neler sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Birbirini seven iki kişiyi nasıl ayırabilirsiniz sizlere bunun hakkında bilgiler vereceğiz ; İki çifti birbirinden ayırmak için yapılan ayırma büyüsü duası ile istenilen iki çift birbirinden duygusal anlamda zıt düşmesi sonucu ayrılırlar.Ayırma büyüsü cinlele birlikte şu dua ile başlanır;

Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve
sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem.

İki çifti medyumların kullandığı bir yöntem olan ayırma büyüsü çiftleri birbirinden ayırabilirken aynı zamadna sadece soğutma gibi etkileri görülmektedir. Daha çok evli çiftler, sevgililer yada birbirini seven iki çifti birbirinden ayırmayı sağlayan bu büyüler kuvvetli ve etkili büyülerdir. Bu büyüyü sadece medyum’lar yapabilir. Ayırma büyüsünü herkes yapamaz o nednele sadece işinin ehli olan kişilerle bağlantı kurmak gerekmektedirKısa sürede etkisini gösteren bir büyü şeklidir..

Sevdiğiniz kişinin size aşık olma duası

Sevdiği kimsenin kendine aşık olması niyeti ile yatsı namazının farzını kıldıktan sonra,niyet edip Ya Rabbi filan kulun bana dönsün ve muhabbet etsin diye ismiyle niyetlenip Fetih Suresini okumaya başlar.ZALİKE FETHAN KARİBEN e kadar gelir.sonra 312 defa YA RAKİP ismini okuyup tekrar Ya Rabbi Filan kulun bana dönsün bana muhabbet etsin diyip, sureyi tamamlar ve yatsı namazınıda eda edip bitirir.Ve buna 3 gece aynı şekilde devam eder. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlgili Başlıklar

Ayırma Büyüsü İçin Yapılan Dualar

Ayırma büyüsü, bir ilişkiyi sonlandırmak veya bireyleri birbirinden uzaklaştırmak amacıyla yapılan bir büyü çeşididir. Bu tür büyüler, birçok farklı sebep veya nedenle kullanılabilir. İlişkideki sorunlar, kıskançlık, huzursuzluk veya uyumsuzluk gibi faktörler, insanları ayırma büyüsüne yönlendirebilir. İnsanlar genellikle bu tür bir büyüye başvurmadan önce dua etmeyi tercih ederler.

Ayırma büyüsü için yapılan dualar, kişinin niyetlerini ve isteklerini Tanrı’ya iletmesine yardımcı olur. Bu dualar, kişinin iç dünyasındaki karmaşık duyguları sakinleştirerek doğru kararlar almasına yardımcı olabilir. Ayırma büyüsü için yapılan dualar genellikle saflık, barış ve sevgi üzerine kuruludur.

Ayırma büyüsü için yapılan dualar, genellikle kişinin kendi dilinden veya kalbinden çıkan samimi cümlelerden oluşur. Bu dualar, Allah’a yönelik bir çağrıdır ve kişinin inancına dayanır. Ayırma büyüsü için yapılan dualar, etkili sonuçlar almak adına düzenli olarak yapılmalıdır.

 • Ayırma büyüsü için yapılan dualar başarı ve mutluluğa odaklanmalıdır. İnsanların kendi hayatlarında ne istediklerini ve hangi yolu izlemek istediklerini Allah’a bildirmeleri önemlidir.
 • Ayırma büyüsü için yapılan dualar, düşüncelerinizi ve niyetlerinizi Allah’a açmanın bir yolu olarak kullanılabilir. Sevgi, huzur ve mutluluk dilemek için dua etmek önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 7989 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
32 Hayır

“Ayırma Büyüsü İçin Yapılan Dualar” için 75 yorum var.

 1. Benim gözlerine bakmaya bile kıyamadığım canım sevgilim başka bir kadının kollarındaydı. Bu durum benim hem kadınlık onurumu hem de aşkımı zedelemişti. Geri döndürmek için büyü yaptırdım, şimdi sevgilim yine yeniden benimle Medyum Dolunay’a sonsuz teşekkürler.

 2. Eğer ki sizin de evliliğinizde benim gibi sorunlar varsa [email protected] adresinden Medyum Dolunay’ ulaşın. Yaptığı karı kocayı birbirine bağlama duası ile bizi birbirimize kenetleyen medyumumuz, size de yardımcı olacaktır muhakkak ki.

 3. Kocayı eve bağlamak için dua işlemini Medyum Dolunay bize uygulamasaydı eğer kocam çocuklarını ve beni bırakıp başka kadınların koynunda gününü gün edecekti. Medyum Dolunay’a bu konuda çok teşekkür ederim.

 4. Bağlama duası işlemi ile en kısa zamanda bir muska yardımı ile karımla beni birbirine bağlayan, aramızdaki sorunları da yok eden Medyum Dolunay oldu. Çok teşekkür eder, her zaman başımız sıkıştığında Medyumumuza danışırız.

 5. Medyum Dolunayın papaz büyüsü konusunda ne kadar başarılı olduğunu, onun ne kadar da işinin ehli olduğunu söylememe bile gerek yok. Çok teşekkür ederim. Ben de hayatımı kurtaran Medyum Dolunay oldu. 0555 171 85 40 nolu telefonu ararsanız siz de medyumumuza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 6. Medyum Dolunay sayesinde tüm düşmanlarımızı ailemizden uzaklaştırdık. Uzak tutma büyüsü sayesinde artık evimize hiçbir düşmanımız giremiyor, bize kötü şeyler yapamıyorlar.

 7. Bağlama hamaylı işlemler gibi işlemler ile Medyum Dolunay size istediğiniz insanı aşık eder, bağlar. Ben uygulattım çok mutlu bir hayat içerisindeyim. Siz de bunu uygulatın. 0555 171 85 40 numaralı telefonla ya da [email protected] adresi ile Medyum Dolunay’a ulaşabilirsiniz.

 8. Evli çiftlerin ayrılması için papaz büyüsü yapan Medyum Dolunay’a minnet duyuyorum. Sayesinde aşkıma eriştim, çok mutluyum. Teşekkürler…

 9. Eşimin eski nişanlısı tekrar eşime mesajlar atmaya başlamıştı. O kadın benim için ve evliliğim için büyük tehdit oluşturan bir kadındı. Bu olaya uzak tutma büyüsü ile nokta koyan tabii ki de Medyum Dolunay oldu. Şimdi o kadın bizim evliliğimizi tehdit edemiyor.

 10. Babam annemi aldatıyordu ve bunu bir tek ben biliyorum. Annem bunu duyarsa kendini öldürürdü ve ben çok korkuyordum. Bunu kimseye duyurmadan bir soğutma büyüsü ile halleden Medyum Dolunay sayesinde babam o kadını bıraktı, yine anneme döndü. Çok mutluyum.

 11. Muhabbet büyüsü sayesinde çevremde itibar gören çok kaliteli ve sosyal bir insan oldum. Herkes bana hayran. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 12. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 13. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 14. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 15. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 16. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 17. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 18. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 19. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 20. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 21. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 22. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 23. merhaba hocam size nasıl ulaşabilirim yardımınıza ihtiyacım var

 24. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 25. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 26. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 27. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 28. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 29. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 30. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 31. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 32. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 33. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 34. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 35. kizim birine asik olmus 3 senedir konusuyor .kizimi nasil ayirabilirim bana yardim edin

 36. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 37. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 38. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 39. slm hocam beni zarar veren biri var benim yuvamı dagıtmaya calışıyor ne olur bana yardımcı olun hocam sürekli tehtitler alıyorum bana kısa sürede cevap verirmisiniz hocam

 40. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 41. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

 42. Mardin merkezden ben irem. Selamlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-04-2018 01:09:42

 43. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 44. Konya merkezden ben ceyda. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun 02-03-2018 06:48:19

 45. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 46. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 47. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 48. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 49. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 50. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 51. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 52. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 53. Sevgilimi seviyorum ama onun beni aldattığını düşünüyorum yani düşünmüyorum aldatıyor zaten. Ondan ayrılmak istiyorum ama beni bırakmıyor lütfen yardım edin bana dua edin ayrıldım benden sevdiğim kişinin ismi cenk benim ismim önemli degil

 54. Mrb ben 2 aydır evliyim sevgilime inat ederek evlendim sözlendiğim günden beri kocamdan kurtulmaya çalıştım bi türlü başaramadım kocama aşık değilim o beni çok seviyo ama ben bi türlü ısınamadım ona nolur bana yardım edin en kısa sürede benden ayrılması için napmalıyım soğusun benden nefret etsin istiyorum lütfen yardım edin :((((

 55. Sevmediğim iki kişi ayırmak mümkünmü bunu deneyen arkadaşlar varmı burda lütfen yorum bekliyorum

 56. Çok etkili bir uygulama bu yapan kişileri biliyorum ben gennellikle güneydoğu anadolu’nun köylerinden yapılıyor

 57. bilgiler için çok teşşekür ederim dolunay hocam bu ayırma büyüsü nasıl yapılıyor detaylı bilgi almak istiyorum ama devamlı danışmanlarınıza ulaşıyorum bir türlü size ulaşamıyorum

 58. Sevmediğim kişi kişinin birbirinden ayrılması için okumak istiyorum kızımı çok üzüyorlar hoıcam yardımcı olabilirmisiniz

 59. merhaba dolunay bey benim sorunum ve sıkıntım eşimin ailesinde bulunan iki kişiden oldukça hatta fazlası rahatsızlık duyuyorum bu ikisi eltim medine ve kocası orhan ben bunların ikisinden çekmediğim kalmadı eşimle ve benle çok fazla uğraşıyorlar benim sizden istediğim tek şey ismini yazacağım kişilerin bunlardan nasıl soğutabilirim tuncay bahar kerem hatice bunların hepsi medine ve eşi orhandan buz gibi soğusunlar ve ayrı düşsünler istiyorum artık inanın çok yoruldum ve çok fesat ortalığı karıştıran bir çift bunlar bunları soğutup konuşmamalarını sağlamak için hangi dua yı okuyabilirim lütfen bana yardım edin teşekkürler

  1. Mail yolu ile iletşime geçerseniz daha iyi olur iyi günler dilerim

 60. ben onu seviyorum ama avlanamayiz bunu biliyorum zaten evlenmekde istemiyorum ailesi ona kiz bulmus vede o hoslanmis simdi onlar sevgili onlarin ayrilmasi lzim cunki o benim lutfen bana yardim edin cildirmak uzereyim yalvaririm

   1. merhaba ben sozluyum ve aılem yuzunden ayrılamıyorum sevmedıgım ıstemedıgım bı evlılıge suruklenıyorum cocuk benden ayrılırsa hıcbır engel cıkmadan bıtıcek ama olmuyo lutfen benden sogutup ayrılması ıcın bana yardım edn

   2. soruları nereye soruyoruz nerden cevap alıyoruz lütfen yardımcı olun ben msnden kendi mail adresimden sordum ama doğru yere mi gitti bilmiyorum biraz teknoloji özürlüyüm nerden sormalıyım kimse görmeden lütfen yardım edin

 61. sewgilime benden sogusun diye büyü yapmışlar ne olur yardım edin bana..bir anda soguduu aramaz sormaz olduu..yanımdan hiç ayrılmayan adam bir anda yok olduu.ölesiye sewerken ewlilk planları yaparkenn ne olduu..ben gecelerii kabuslar görür oldum odamda geceleri birşeyler dolaşıyorr uyuyamıyorum bilee.birşeyler oluyor elim kolum baglıı ne yapacagımı bilmiyorum .yardım edinnn ALLAH rızası içinn..

 62. merhaba,

  sevgilim beni seviyor olmasına rağmen nedensiz bir şekilde birden başkasıyla evlenmeye karar verdi. evleneceği kişiden ayırabilir miyim;? çünkü hala bile bana beni sevdiğini söylüyor. ama onunla evlenmeyi düşünüyor.senden uzak durmam gerekiyor ama duramıyorum diyor. şu an ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. neden böyle davrandığını anlayamıyorum. bu konuda yardımcı olabilir misiniz? tekrardan bana bağlanması mümkün mü? ve o kişiden uzaklaşması mümkün mü?

  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 63. nişanlım düğünümüze 1 hafta kala beni bırakıp başkasıyla nişanlandı… canım çok yanıo onu çok sevdim o nişanlısındsn ayırmak için ne yapmam lazım yukarıdaki yazılanları yapıcam ama lütfen dua edin ayrılsınlar soğusunlar birbirlerinden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir