Büyü ile platonik aşkım gerçek oldu

Platonik olarak aşık olduğum ve yıllardır aynı kişiyi sevdiğim için hiç kimseye bakmadığın biri vardı. Yatıp kalkıp onu düşünüyordum ve hayatımda resmen o insan takıntı haline gelmişti ama ben de kendimi durumdan bir türlü kurtaramıyordum. Bir sürü insan bana bu konuda akıl veriyor veya uyarılarda bulunuyor da ama açıkçası hiç kimseyi dinlemiyordu çünkü kalbime söz geçiremiyordum. Hatta internette büyü nasıl yapılır diye araştırıyorum çünkü onun da beni sevmesi tek arzumdu.
Platonik aşk bitti
O kadar çok araştırma yapmış ve büyü nasıl yapılır konusu ile alakalı yazı okumuştum ki artık benimle resmen çorbaya dönmüştü. Bu konuda çok fazla bilgi verdi ama ben ne yapacağımı tam olarak bilmediğim için en doğru yöntemin iyi bir Medyum ile görüşerek büyü yaptırmak olduğunu anladım. Zaten bence insanlar bilmedikleri konularda çok fazla dahil olmamalıdır.
Gerçek aşka kavuştum
Büyü nasıl yapılır konusunda araştırma yaparken bu kadar mantıklı düşüneceğimi ben de bilmiyordum ama demek ki aşk konusu dışında kalan meseleler de hala aklımı kullanabiliyordum. Medyum Dolunay resmi telefon numarası 0555 171 85 40 alarak kendisini aradım da platonik aşkından bahsettim ve bu ümitsiz aşka karşılıklı aşka dönüştürmek istediğimi söyledim. Tabii ki bana yardımcı oldu ben de size o yüzden bu yorum yapıyorum. Çok kısa bir süre içinde o kişi bana ilgi göstermeye başladı ki dünyalar benim oldu. Şu anda her şey çok güzeldi devam ediyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1342 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“Büyü ile platonik aşkım gerçek oldu” için 5 yorum var.

  1. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  2. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  3. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  4. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  5. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir