Kısmet Açma

Kısmet açma, dualarla ve büyü ile yapılabilir. Ancak bu işlem oldukça önemlidir. Bazı hallerde kısmet açma işleminin ters etki yapması da görülebilir. Bu yüzden kısmet açma işleminin işinin ehli kişilerce yapılması gerekmektedir. Öncelikle kısmeti bağlı olan kişinin bunun neden olduğunu ya da bağlılığın nereden kaynaklandığının bilinmesi gerekir. Gerekli araştırmalar yapılmadan kısmet açma işleminin yapılması halinde beklenmeyen ters etkiler oluşabilir. Bunun hakkında Medyum Dolunay sizlere 0555 171 85 40 numaralı telefonundan açıklayıcı bilgiler verebilir. Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.
Nasıl Yapılır?
Kısmet açma nasıl yapılır, bu konuda ihtiyaç duyan kişiler için öncelikle suya bakma ile işlem yapılabilir. Bakım sırasında kişinin adına müvekkel Hüddam davet edilir. Kişinin sorgulaması yapılarak, bağlılık olduğu görülürse kişiye temizlik yapılır. Temizlik işleminde kişi saç telinden ayak tırnağına kadar temizlenir. Bundan sonra kısmet açma işlemi yapılır. İşlemler yapıldıktan sonra koruma ile işlemlerin kalıcı olması da sağlanır.
Etkileri
Kısmet açma için yapılan büyünün tesiri konusunda tereddütler yaşanabilir. Kısmet açma etkileri ömür boyu sürer. Kısmeti bağlı olan kişinin işleri hiç birde olmaz. Sevdiği kişilerle hemen ters düşer, kız istese olumlu olmaz. Kişinin kısmeti bağlı olduğunda maddi ve manevi bakımdan kaderi olumsuz olur. Çalışmalar doğru yapıldığı takdirde 7-21 gün içinde olumlu etkiler görülmeye başlanır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1086 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
28 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir