Kocam Bambaşka Biri Olmuştu

Kocam Bambaşka Biri Olmuştu

Çok mutlu süren evlilik hayatım anlayamadığım bir takım sebepler nedeniyle bitme noktasına gelmişti. Bana bağlılığından emin olduğum kocam her geçen gün biraz daha değişiyor, günden güne benden uzaklaşmaya başlıyordu. En sonunda eşimin yatağı terk etmesi ben de tarifi olmayan yaralar açmaya başladı. Gündelik hayatımızda kopukluklar yaşamakla kalmamış aynı zamanda özel hayatımızdaki bir takım durumlarda tamamen bitmişti. Doğal olarak aldatıldığımı ve bu yüzden bana karşı sevgisinin tükendiğini kısa süre sonra da beni boşayacağını düşündüm. Fakat içimden bir ses farklı bir şeylerin buna neden olduğunu fısıldıyordu.

Kocama büyü yapılmış

Çok yakın bir dostum kocama büyü yapılmış olabileceğini ve bu büyünün bozulması gerektiği konusunda beni uyardı. Bundan emin olmak adına güvenilir bir Medyuma danışma ihtiyacı hissettim. Birkaç günümü internette arayış içerisinde geçirdim ve sonunda Medyum Dolunay’ı aramaya karar verdim. Büyü konusunu ciddiye alan biri olduğum için güvenebileceğim bir insan olması benim için en önemliydi. Hocamıza durumumuzdan bahsettim. Kocama büyü yapılıp yapılmadığını öğrendikten sonra bana geri dönüş yapacağını belirtti. Hocamız ile bir sonraki görüşmemizde kocama yumurta büyüsü yapılmış olduğunu öğrendim.

Medyum Dolunay Büyüyü Bozdu

Sevgili hocam muazzam çalışmalarının sonucunda kocama yapılmış olan kötü büyüyü bozdu. Kocamın eski haline dönmesi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşti. Özel hayatımız tıpkı eskisi gibi canlı, hareketli ve aşk dolu olmaya başladı. Eşinde olumsuz anlamda değişim hisseden, evliliği üzerinde kara bulutlar olan herkesin 0555 171 85 40 nolu numaradan hocama ulaşmalarını tavsiye ederim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1251 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
27 Hayır

“Kocam Bambaşka Biri Olmuştu” için 2 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir