İstanbuldaki Ünlü Büyücü Hocalar

İstanbul‘da bir çok büyü bozan hoca olmasına rağmen bunlarda bazıları bırakın ülkemizde Dünyadan bir çok ülkeden özellikle arap ülkelerinden randevu alarak gelen bir çok kişinin başvurduğu Ünlü hocalar vardır.Bu hocalar her biri kendi uzmanlık alanında havas e vefk ilimi üzerine uzmanlaşarak bazı bağlama büyüsü konularında uzman iken bazıları sevdiğiniz kişinin bilinç altına girerek size tekrar aşık olmasına sağlayan uygulamalar yani halk arasında bilinen aşk büyüsü uygulamaları yapmaktadır.

İstanbul‘da şuanda ünlülerin ve herkezin bildiği ve sadece özel randevu ile görüşebileceğiniz Medyum Dolunay sevdiğinizi geri getirme,kocanızı size aşık etme eve bağlama konularında İstanbul ve tüm Avrupa ülkelerinde haklı bir ünü vardır.Aşk büyüsü yapan medyumlar, bağlama büyüsü yapan hocalar, kısmet açanları, büyü bozan hocalar arıyorsanız, havas hoca hizmetinizde. İstanbuda bir çok ünlü ismin ve sosyetenin başvurduğu Medyum Dolunay ile profesyonel alanda gerçek ve kaliteli hizmet alabiliyorsunuz.

 

İstanbul’un bir bir sürü yerinden medyumlarla görüştüm lakin kimseler istanbul medyum olarak tanıdığım buDolunay Hocanın eline akarsu dökemez derdime deva bulamadı.İstanbul da olduğunu öğrenince Dolunay hocamın bitiş bir deva olarak hocamıza da danışma gereği buldum.Belkide bu söylediklerime inanamayacaksınız lakin dediğim buna benzer 2 yıl boyunca evine çocuklarına dönmeyen eşimi ilk görüşmede söylediği buna benzer bir kamer içerisinde eve getirdi ve eskisinden değişik bir sevgisi olarak çoğalış çocuklarımda bende bir sürü mutluyum ve bu mutluluğu istanbul medyum Dolunay Hocama borçluyum.Bana verdiği bu mutluluğu anlatamam lakin hocamın ismini yepyeni gelecek olan  çocuğuma koyarak en azından ismini yaşatarak ödemeye çalışı cam.Dolunay hocamı ne dek anlatsam yetmez sıkıntısı olan arkadaşların benim buna benzer duraksama etmeden arayacakları bir medyum dur. istanbul’da medyumlar aralarında en güzel medyum bendeniz kendisini tanımaktan mutluluk duydum .

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

stanbuldaki Ünlü Büyücü Hocalar

İstanbul, Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehirlerinden biridir. Bu büyük şehirde birçok farklı kültüre ve inanca sahip insanlar yaşamaktadır. Dolayısıyla, spiritual veya metafizik arayışlar içinde olan birçok kişi buraya akın etmektedir. İşte bu yüzden İstanbul, ünlü büyücü hocaların da yoğun bir şekilde faaliyet gösterdiği bir merkez haline gelmiştir.

Birinci büyücü hocamız, Profesör .” İstanbul’un gizemli sokaklarında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Büyüye olan ilgisi çocukluk yıllarında başlamış ve zamanla bu alanda kendini geliştirmiştir. Profesör B., insanları başarıya ve mutluluğa ulaştırmak için çeşitli büyü teknikleri kullanmaktadır. Kendisi oldukça saygıdeğer bir figürdür ve edindiği bilgileri büyük bir cömertlikle paylaşmaktadır.

Diğer bir ünlü büyücü hocamız Medyum . ise İstanbul’un en iyi bilinen isimlerindendir. Medyumluk yetenekleri küçük yaşlarda ortaya çıkan Medyum C., birçok insanın hayatını değiştirmiş ve problemlerine çözüm bulmuştur. Kendisi, insanların enerjilerini dengelemelerine yardımcı olan özel bir teknik kullanmaktadır. Medyum C., İstanbul halkının güvenini ve sadakatini kazanmış biridir.

Üçüncü olarak bahsedeceğimiz isim ise Büyü Ustası . İstanbul’da sayısız başarılı büyü çalışmalarına imza atmıştır. Duygu ve düşünceleri üzerindeki kontrolü sayesinde, insanların hayatlarına olumlu etkilerde bulunmuştur. Büyü Ustası M., gizli ve antik ritüeller kullanarak insanların arzularını gerçeğe dönüştürme konusunda uzmandır. İstanbul halkı arasında oldukça popüler biri haline gelmiştir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyumlar
Yazdır
Bu sayfaya 5356 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

43 Evet
44 Hayır

“İstanbuldaki Ünlü Büyücü Hocalar” için 26 yorum var.

 1. Medyum Dolunay, İstanbul’da ki ünlü büyücü hocalar arasında yer alıyor. Ben İsviçre’de yaşıyorum. Kendisi ile İstanbul’da da görüştüğümüz gibi buradan da işlemlerimizi yaptırabiliyoruz. Ben dualara ve büyülere çok inanan biriyim. Kendi şirketimin sahibiyim. Daha önce iflas etmek üzereyken Medyum Dolunay’ın yardımıyla işlerimi düzelttim. Şimdi sektörde sayılı kişiler arasındayım ve kendisine teşekkür ediyorum.

 2. İstanbul’da ki ünlü büyücü hocalar dertlerimizde imdadımıza yetişmekte ve sorunlarımızı çözecek büyüler yapmaktadırlar. Arkamızdan iş çeviren insanlara ders vermemizde de yardımcı olmaktadırlar. Ben Medyum Dolunay ile çalışıyorum. Sayesinde ayağımın altına diken koyan herkes gereken cezayı alıyor. Çok teşekkür ediyorum.

 3. Dünyada ki kısmetsiz insanlardan biriyim diyorsanız benim gibi Medyum Dolunay ile iletişime geçerek kaderinizi değiştirebilirsiniz. İstanbul’da ki ünlü büyücü hocalar arasında yer almakta ve gizli dünyaların sırlarını en ince ayrıntısına kadar bildiği için her derdinize çare bulabilmektedir. Size de tavsiye ederim.

 4. İstanbul’da ki ünlü büyücü hocalar hakkında araştırma yaparsanız ve referanslara ulaşırsanız karşınıza Medyum Dolunay çıkacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirecek tesirli büyüleri ile siz de benim gibi kendisinden kişisel danışmanlık alabilirsiniz. Güvenilir ve işinin ehli biridir Bugüne kadar yaptıkları sayesinde hayatım değişti. Sizlere de tavsiye ederim.

 5. Eşim beni terk edip kendisine yeni bir ev açtığında boşanmaktansa onu geri kazanmak istedim. Güvenilir, işinin ehli, gizli alemlerin kapılarını aralayacak birileri ile görüşmek istedim. İstanbul’da ki ünlü büyücü hocalar arasında yer alan Medyum Dolunay herkesin tavsiye ettiği kişi oldu. Dedikleri kadar da varmış. İşlemleri başlattıktan 20 gün sonra eşim gözyaşları içinde evine geri döndü. Şimdi resmen etrafımda pervane oldu. Teşekkür ederim.

 6. Bazen hayat bizi çok üst üste haksızlıklara uğratır. Bu haksızlıklarla başa çıkmamız mümkün değildir. Böyle durumlarda ben İstanbul’da ki ünlü büyücü hocalar ile görüşürüm. Özellikle de Medyum Dolunay her zaman kapısını çaldığım kişidir. Tesirli büyüleri ve büyü ilimlerine, sırlar alemine vakıf olması sayesinde çok hızlı ve kesin sonuçlar aldım. Siz de gönül rahatlığı ile kendisinden destek alabilirsiniz.

 7. Büyü çok hassas bir konudur. Daha önce çokça hocadan yardım almak için görüşmelerde bulundum. Ancak ne yazık ki hiçbirinden sonuç alamadım. Burada önemli olan ruhsatlı ve ünlü kişilerden destek almak olacaktır. İstanbul’da ki ünlü büyücü hocalar arasında yer alan Medyum Dolunay ile görüşmenizi tavsiye ederim. En kısa zamanda sonuçlanan tesirli büyülerle istediğinizi elde edersiniz

 8. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 9. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 10. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 11. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 12. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 13. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 14. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 15. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 16. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 17. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 18. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 19. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 20. Slm benim sıkıntım sevgilimden ayrıldım onu sevmeme ragmen beni istemiyor yardımcı olurmusunuz

 21. Benim maddi sıkıntılarım var cok kötüyüm cok borcum var gün gittikçe östüme östüme geliyorlar beni vurmaya kalkmaya calişiyorlar göçleri yetseler öldürebilirlerde yardıma ihtiyacım var saygılarımla

 22. Arkadaşlar ankarada ali hoca var internette bulamazsınız zaten hocaların hocasıdır isterseniz bi ulaşmayı deneyin. 0545 713 05 75

 23. Bu hocaya yapdiran oldumu hic benim itixacim var ama makti dorumda cok kotu olmadi cep telefonumu saticam bana duruz hoca lazim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir