Kocamın Ellerimden Kayıp Gittiği Kötü Günler

Kocamın Ellerimden Kayıp Gittiği Kötü Günler

Henüz yeni evli olmamıza rağmen eşimin bana karşı aşkından, sevgi ve ilgisinden eser kalmadığını fark ettim. Bana deliler gibi âşık olan o adam gitmiş, yerine sevgisiz, ilgisiz, isteksiz ve beklentisiz bir insan gelmişti. Eşimdeki bu değişiklik sadece ev ortamını germekle kalmıyor aynı zamanda iş yerinde de çalışma motivasyonunu düşürüyordu. Son zamanlarda işleri de kötüye gitmeye başlamıştı. Artık ilişkimizin sonuna geldiğimizi düşünmeye başladım fakat beni sürekli itip kakmasına rağmen onu hala çok seviyor, geri kazanmak istiyordum.

Kocamı kaybetmek istemiyordum

Mutsuzluğumun herkes farkındaydı. Evliliğimi kurtarmak adına herkes farklı bir fikirle karşıma çıkıyordu. Bu fikirlerin içerisinden en cazip geleni bana göre büyü yaptırmak oldu. Bir arkadaşımın Medyum Dolunay’la iletişime geçmemi tavsiye etmesi üzerine doğrudan 0555 171 85 40 nolu hattı aradım. Hocamıza eşimin değişiminden, bana karşı olan ilgisiz ve sevgisizliğinden, evliliğimizin bitme noktasına geldiğinden fakat kocamı kendime bağlamak istediğimden bahsettim. Bunun üzerine bağlanma büyüsü çalışmasına başlayacağını söyledi. Bu şekilde eşimin bana sevgi duyup sonsuza dek bağlı kalacağından bahsetti. Duyduklarım karşısında gözlerim doldu. İhtimal dahi veremeyeceğim durumların gerçekleşebileceğini düşünmek inanılmazdı.

En güvenilir Medyum

Zaman içerisinde öncelikle eşimin bana karşı olan tavırlarında yumuşama gözlemledim. Daha sonra gelişen süreçte fazlasıyla bağlı, beni seven, üzerime titreyen, her şeyden çok beni düşünen bir kocaya dönüştüğünü gördüm. Bunlar benim hayal dahi edemeyeceğim şeylerdi fakat bizzat gerçekleri yaşıyordum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1003 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
23 Hayır

“Kocamın Ellerimden Kayıp Gittiği Kötü Günler” için 3 yorum var.

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  3. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir