Dört Boynuz Büyüsü

Dört Boynuz Büyüsü

Hayatınızda yolunda gitmeyen bir aşk durumu varsa size tavsiyem hemen medyum Olca ile tanışıp, dört boynuz büyüsü yaptırmanızdır. Ben bunu aynen bu şekilde yaptım ve şu an o kadar mutluyum ki anlatamam. Etrafımdaki herkesin kıskandığı bir beraberliğim var. Açıkçası ağzımın içine düşen bir sevgilim olduğu için herkes ne kadar şanslı olduğumu söylüyor fakat işin aslı ben medyum Dolunay’a gitmeden önce durumumuz pek de öyle değildi. Ama ben tabi ki bu durumu insanlara anlatmıyorum. Kimseye açık vermeyi istemem ve sevmem. Siz de vermeyin ve sorunlarınızı en etkili şekilde çözün.

Sevgilim Beni Aldatıyordu

İnsanların bana sırılsıklam aşık olduğunu gördüğü sevgilim aslında beni aldatıyordu. Yani epeyce bir kadınla beraber olduğunu biliyorum. Sürekli yakalıyordum ama sürekli inkar ediyordu. Ağzı çok iyi laf yapan biri olduğu için de beni bir şekilde kandırdığını düşünüyordu ama ben tabi ki kanmıyordum. Bu durum uzun süre böyle devam etti. Ya ayrılacaktım ya da büyü yaptırıp onu geri kazanacaktım. Ben ikinci yolu seçti ve gerçekten de medyum Dolunay’ın 0555 171 85 40 numarasını aramam sayesinde doğru karar verdiğimi çok daha iyi anlıyorum.

Artık Kıymetimi Çok Daha İyi Biliyor

Açıkçası sevgilimdeki değişimlerin haddi hesabı yok. Öncelikle aldatma olayı tamamen bitti. Her şekilde hayatında ben varım ve benden başkasına yan gözle bile bakmıyor. Günde yirmi kez beni arıyor, hiçbir yere bensiz gitmek istemiyor ve evlenmek için başımın etini yiyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1631 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
24 Hayır

“Dört Boynuz Büyüsü” için 4 yorum var.

  1. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  3. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  4. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir