Karı koca arasını ayırmak için yapılan büyü iptal etmek

Karı koca arasındaki ayırmak için yapılan sihri iptal etmek için aşağıda gelecek olan ayeti kerimeleri kırk bir kere deniz suyu üzerine okuyup karı ve koca ayrı ayrı bu su ile banoy suyuna katıp bir leğende gusül aldırılırsa biiznillahi teala sihir batıl edilmiş olur leğende toplanan su ayak basmaz bir yere dökülmelidir. Pekçok kere tecrübe edilmiştir. Biiznillahi Teala.

Karı koca arasını ayırmak için yapılan büyü iptal etmekVettebeu ma tetlus şeyatinü ala mülki süley-mane vema kefere Süleyman ve lakinneş şeyatine keferü yuallimunennases sihr vema ünzile alel melekeyni bibabile harut ve marut vema yualli-mani min ehadin hatta yekula in nema nahnu fitnetün fela tekfur feyeteallamune minhuma ma yuferriku bih beynel mer i ve zevcih vema hüm bi bahriyne bih min ehadin illa biiznillah ve yeteal-lemune ma yedur ruhüm vela yenfeuhum ve lek-ad alimu lemenişerahu ma lehü fil ahireti min halakin ve lebise ma şerevbihi enfusehüm lev kanu yalemun ve kul cael hakku ve zehakal bati-lu innel batıle kane zehuka ve nünezzilü minel kuranu ma hüve şifa ün ve rahmetün lil müminin vela yezidüz zalimine illa hasara.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Karı koca arasını ayırmak için yapılan büyü iptal etmek

Karı koca arasında yaşanan sorunlar, bir ilişkide karşılaşılabilecek normal durumlar arasında yer alır. Ancak bazen bu sorunlar o kadar büyür ki çiftler arasındaki ilişkiyi etkiler ve hatta ayrılığa neden olabilir. Bu tür durumlarda bazı insanlar, karı koca arasını ayırmak için yapılan büyülere başvurabilirler. Ancak büyü yapmanın yanında, büyünün etkilerini ortadan kaldırmak ve ilişkiyi yeniden sağlıklı bir hale getirmek de önemlidir.

Büyü iptali, büyünün neden olduğu etkileri ortadan kaldırmak ve bu şekilde ilişkiyi kurtarmak için yapılan bir işlemdir. Bu işlem genellikle manevi liderler, hocalar veya medyumlar tarafından gerçekleştirilir. Büyü iptali, öncelikle büyünün türüne ve etkilerine bağlı olarak farklı yöntemlerle yapılabilir. Örneğin, bazı durumlarda dua ve dualarla büyü etkileri iptal edilebilir. Diğer durumlarda ise ritüeller veya tılsımlar kullanılabilir.

Büyü iptali işlemi sadece teknik bilgi ve deneyime sahip olan uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Bu işlemi gerçekleştiren kişi, hem büyüyü gidermek için gerekli becerilere sahip olmalı, hem de insanların ruhsal ve duygusal durumlarına dikkat etmelidir. Ayrıca, büyü iptali sürecinde büyüyü yapan kişiye de karşı bir etki yapmamak önemlidir.

 • Büyü yapmak ve büyü iptali işlemleri arasında büyük bir fark vardır. Büyü yapmak, bir ilişkiyi olumsuz etkilemeye ve ayrılığa neden olmaya yönelik bir eylemdir. Oysa büyü iptali, bu olumsuz etkileri ortadan kaldırmak ve ilişkiyi tekrar sağlıklı hale getirmek için yapılan bir müdahaledir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 2825 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

“Karı koca arasını ayırmak için yapılan büyü iptal etmek” için 12 yorum var.

 1. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 2. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 3. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 4. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 5. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 6. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 7. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 8. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

 9. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 10. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 11. Eşimi cok seviyorum o benden nefret ediyo üstüme karı getirdi karı iki yıl durdu gitti eşim beni istemiyor ben ise vaz geçemiyor um 8 yıldır babamın evin deyim eşim beni istemiyo boşanmıyor da ama t gelsin istiyom birleşme k istiyorum sizden yardım istiyom

 12. hocam iyi günler.ben beş yıldır biriyle birlikteyim ve birbirimizi deli gbi seviyoruz.ancak sevgilim evli ve çok mutsuz.eşinden ayrılmak istiyor ama ailesi engel oluyor.kadın da çocuklarla tehtit ediyor.sana karılık yapmicam ama boşanmicamda acı cek diyor.cok çaresiz durumdayız ikimizde intiharın eşiğindeyiz lütfen yardım edin 🙁

  Gönderiliyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir