Sevdiğim Erkekle Evlenme Duası

Sevdiğim Erkekle Evlenme DuasıSevdiğim Erkekle Evlenme Duası: Sevdiğiniz bir erkek ile evlenek istiyorsunuz ama bazı sorunlar mı var bu genelikle aillerin anlaşamaması veya maddi durumlarda okunabilcek bir dua’dır.Bu dua ile sevdiğiniz kişi nerde olursa olsun sizin için devamlı mücadele edicektir.Aşapıda paylaşıcağımız dua genellikle cuma günler elinizde hazırlamış olduğunuz vefk tılsımı ile birlikte okumaya özen gösterin

Dua Etkisini Görenler;

Ayşegül Durular;Merhaba Dolunay hocam sizlere çok çok uzaktan yazıyorum ve sitenizi takip ediyorum olcaukça yararlı bilgiler veriyorsunuz.Sevdiğim erkek ile evlenme konusunda bir türlü anlaşamıyoduk sanki bir şeylerden devamlı korkuyordu bir ay boyunca bıkmadan usanmadan bu dua okudum belki bu duanın etkisi belki başka bir şey çok etkisini gördüm teşellür ederim

 

Bir kimse evlilik hacetinin gerçekleşmesi için ellerini semaya kaldırarak “Yâ Kahhâr” diye 100 defa okursa, isteği biiznillah gerçekleşir. Kim duha namazını kıldıktan sonra 7 kere “Yâ Kahhâr” derse, Allah Teala o kimseyi zenginleştirir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğim Erkekle Evlenme Duası

Evlenmek, insanların hayatlarında büyük bir dönüm noktasıdır. Sevdiğiniz biriyle bir ömür geçirmek için yapılan bu birliktelik, birçok kişi için hayaldir. Ancak, gerçekleşmesi bazen zor bir süreç olabilir. İster dost bildiğiniz biriyle hayatınızı paylaşmak için dua edin, ister sevdiğiniz birine aşkınızı açmak için bildiğiniz bir dua dizesini kullanın, dualar evlilik öncesinde sağlam bir temel oluşturabilir.

Bu süreçte, Sevdiğim Erkekle Evlenme Duası olarak bilinen dua, sizin için faydalı olabilir. Bu dua, Allah’tan sevdiğiniz erkekle evlenme dileğinizi gerçekleştirmesini istemenizi sağlar. Sevgilinizle evlenmek için dua etmek, ilişkinizin daha da güçlenmesine ve evlilik yolunda ilerlemesine yardımcı olabilir.

Sevdiğim Erkekle Evlenme Duası, gerçekleşmesi istenen bir dilektir ve imanınızı güçlendirmek için Allah’a iletilmelidir. Li bu dua, kişisel niyetlerinizi içerebilecek bir dua olabilir ve Allah’ın takdirine bağlıdır. Bu dua, içten bir şekilde yapıldığında ve samimi bir niyete dayandığında sonuçlar verebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2757 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
20 Hayır

“Sevdiğim Erkekle Evlenme Duası” için 13 yorum var.

 1. Benim en yakın arkadaşım benim sevdiğim adamla sevgili oldu. Bu travmayı atlatmak için neler yaptım. Benim hayatımı mahvetti. Ben de onları ayırmak için Medyum Dolunay hocama danıştım. Sonrasında da sevdiğim erkekle evlenme duası istedim. Her şey yolunda gitti. Şimdi eski günlerime geri döndüm.

 2. Medyum Dolunay hocamı 0555 171 85 40 numaralı telefondan aradım. Mail yolu ile de iletişime geçmek mümkün. Kendisinden randevu aldım. Sevdiğim erkekle evlenme duası için uzun uzun konuştuk. Gerekli olan şeyleri öğrendikten sonra hocama hemen yardımcı olması gerektiğinden bahsettim. Beni kırmadı kendisine çok teşekkür ediyorum.

 3. Erkek arkadaşımla tam 9 yıldır sevgiliyiz. Artık aileler falan da işin içinde haliyle. Ben baskı kurup kendimden soğutmak istemiyorum ama benim ailem artık bu durumun ne kadar süreceğini bilmek istiyordu. Medyum Dolunay hocamdan sevdiğim erkekle evlenme duası istedim. O kadar etkiliydi ki resmen 2 ay sonra nişanı yaptık hemen. Şimdi düğünümüzü bekliyorum. 3 ay kaldı.

 4. Annem benim durumuma çok üzülüyordu. Ben günden güne erirken o da benimle birlikte eriyordu resmen. Sevdiğim kişi bana yüz vermiyordu. Annem başka biri yok mu dese de ben ondan vazgeçemedim. Sonunda annem Medyum Dolunay hocanın numarasını verdi bana. Sevdiğim erkekle evlenme duası istedim kendisinden. Sağ olsun çok yardımcı oldu bana.

 5. Arkadaşım birden bire bir birliktelik yaşamaya başladı. Adam o kadar seviyor gibiydi ki bunca zaman nasıl benle tanıştırmadı diye şaşırmıştım. Arkadaşıma sordum ben onu seviyordum ama o biraz mesafeliydi ben de sevdiğim erkekle evlenme duası için Medyum Dolunay ile görüştüm dedi. Etkisini görünce ben de başka bir iş için konuştum kendisi ile gerçekten inanılmaz iyi.

 6. Sevdiğim erkekle evlenme duası için Medyum Dolunay hocamı aradım. Kendisi bana randevu verdi. Sonrasında nasıl bir yol izleyeceğimizi konuştuk. Bana neler yapmam gerektiğini anlattı. Sevdiğim adamın benim olması için her şeyi yaparım. Dolunay hocama çok teşekkür ediyorum. Beni çok mutlu etti.

 7. Medyum Dolunay hocam Allah sizden bin kere kırk bin kere razı olsun. Size ne kadar dua etsem az kalır. Sevdiğim erkekle evlenme duası sayesinde yuvamı kurdum. Çok şükür çok mutluyuz. Eşim inanılmaz üzerime titriyor. İlgisi sevgisi günden güne daha da artıyor sanki. Çok teşekkür ederim Dolunay hocama.

 8. Ben 26 yaşında bekar bir bayandım. Aile dostlarımızın da benim yaşlarımda bir oğulları vardı. Ailelerimiz bizim evlenmemizi istiyordu. Onları öyle hevesli görünce benim de bu fikre içim ısındı ve sonrasında bağlandım. Medyum Dolunay hocama danıştık. Sevdiğim erkekle evlenme duası önerdi. Annemler de sıcak bakınca bu işe hemen işlemlere başladık.

 9. Ne yaptımsa sevdiğim adamı evlenmeye ikna edemedim. Sürekli bir bahane sunuyordu bana. Uzun süreli bir ilişkimiz vardı. O kadar emek verdikten sonra ben de evliliği bekler olmuştum. Medyum Dolunay hocama sorup sevdiğim erkekle evlenme duası istedim. Sağ olsun bana çok etkili bir dua yaptı.

 10. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 11. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 12. Merhaba hocam 100 kere “ya kahhâr” okumadan önce sadece abdest mi almalıyız ya da namaz kilipta mi okumam gerekir? Bilgilendirirseniz sevinirim..

 13. Dolunay hocam vermiş olduğunuz bilgiler için teşşekür ederim tüm arkadaşlarım sizin aşk vefkinizi kullanıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir