Sevdiğinin Gönlüne Aşk Sokma Büyüsü

Sevdiğinin Gönlüne Aşk Sokma Büyüsü: Sevdiğin kişi tarafından sevilmemek ve sevdiğine aradığın beklediğin herzaman hayal ettiğin karşılığı bulmamak can sıkıcıdır.Sevdiğiniz bir şeyi kaybetmek her insanı üzdüğü gibi sizide üzer. Sevdiğiniz o

şeye çok bağlıysanız eğer ve onsuz yapamıyorsanız bu sizi neredeyse ölmeden

mezara koyar.Üzülmeyin üzüldüğünüz herşey için bir çare var ve bu eğer bir

gönül meselesiyse çare burda.Sevdiğiniz kişinin size hep yakın olup bir okadarda uzak olması sizi hergün

sıkıntıya sokuyorsa ona açılmaktanda korkuyorsanız ve hatta açılmış ama

sevginize karşılık bulamamışsanız bizimle iletişime geçerek yapmanız

gerekenleri öğrenip sevdiğinizi kazanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek

için iletişim sayfamızı siyaret edebilirsiniz.

Sevdiğinin Gönlüne Aşk Sokma Büyüsü

Her insan hayatında bir kez olsun aşık olmak ister. Ancak bazen sevdiğimiz kişinin kalbini kazanmak zor olabilir. Bu durumda, sevdiğinin gönlüne aşk sokma büyüsü gibi çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bu yazıda, sevdiğinin gönlüne aşk sokma büyüsü hakkında önemli bilgiler paylaşacağım.

Aşk büyüleri, yüzyıllardan beri kullanılan mistik uygulamalardır. Sevdiklerimizin kalplerini etkilemek ve onların bize aşık olmasını sağlamak amacıyla kullanılan bu büyüler, doğru şekilde uygulandığında sonuç vermektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta, büyülerin kötü niyetle ve zarar vermek amacıyla kullanılmamasıdır. Bu nedenle, aşk büyüsü yapmadan önce bu konuda uzman olan birinden yardım almak önemlidir.

Sevdiğinin gönlüne aşk sokma büyüsü için birçok farklı ritüel ve formül bulunmaktadır. Bunlardan bazıları tılsımlar, dualar, büyülü sözler ve ritüellerdir. Bu yöntemlerin hepsinin amacı, sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmak ve onun sizi sevmesini sağlamaktır. Ancak bu büyülerin etkisi kişiden kişiye değişebilir. Kimi kişiler üzerinde etkili olurken, kimi kişilerde hiçbir sonuç vermeyebilir. Bu nedenle, aşk büyülerinin garanti bir yöntem olmadığını unutmamak önemlidir.

  • Bunun yanı sıra, aşk büyüleri kişinin özgür iradesini etkilemek anlamına gelir ve bu nedenle etik bir konudur. Sevdiğiniz kişinin sizinle olmasını istiyorsanız, özgür iradesine saygı duymanız ve onunla sağlıklı bir ilişki kurmanız daha sağlıklı olacaktır. Aşk büyülerine başvurmadan önce bu konuda iyice düşünmeli ve kararınızı vermelisiniz.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1626 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
27 Hayır

“Sevdiğinin Gönlüne Aşk Sokma Büyüsü” için 7 yorum var.

  1. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  2. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  3. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  4. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  5. arladaşlar büyü sadece düşmanlıga fitneye ve kötülüge yol açar allah için yapmayın zaeae görecekler yine siz oşacaksınız

  6. Birini seviyorum fakat o beni sevmiyor beni kendine göre küçük görüyor ama aramızda 3 yaş var ne yapmam gerek lütfen yardım edin.

    1. sadece allaha dua et hayırlıysa gelir böyle büyüyle falla uğraşmayın arkadaşlar çok büyük günaha giriyorsunuz.ahirette yeriniz direk cehenemdir yapanda yaptıranda sadece iman edin bu size bir dost nasihatıdır inanmayın böyle şeylere

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir