Herkesin Yaptığı Büyüler

Herkesin Yaptığı Büyüler, çevrenizde sizinle aynı kaderi paylaşan yüzlerce kişinin tercih ettiği yoldur bu. Herkesin Yaptığı Büyüler konusu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki duadan da yararlanabilirsiniz. Dua budur: Yürıdüllahü ey yuhaffife anküm ve hulikal insanü daıyfa.Ya eyyühellezıne amenu la te’külu emvaleküm beyneküm bil batıli illa en tekune ticaraten an teradım minküm ve la taktülu enfüseküm innellahe kane biküm rahıyma.Ve mey yef’al zalike udvanev ve zulmen fe sevfe nuslıhi nara ve kane zalike alellahi yesıra.İn tectenibu kebaira ma tünhevne anhü nükeffir anküm seyyiatiküm ve nüdhılküm müdhalen kerıma.Ve la tetemennev ma faddalelelahü bihı ba’daküm ala ba’d lir ricali nasıybüm mimmektesebu ve lin nisai nasıybüm mimmektesebn ves’elüllahe min fadlih innellahe kane bi külli şey’in alıma.Ve li küllin cealna mevaliye mimma terakel validani vel akrabun vellezıne akadet eymanüküm fe atuhüm nasıybehüm innellahe kane ala külli şey’in şehıda.Er ricalü kavvamune alen nisai bi ma faddalellahü ba’dahüm ala ba’dıv ve bi ma enfeku min emvalihim fes salihatü kanitatün hafizatül lil ğaybi bi ma hafızallah vellatı tehafune nüşüzehünne fe ızuhünne vehcüruhünne fil medaciı vadribuhünn fe in eta’neküm fe la tebğu aleyhinne sebıla innellahe kane aliyyen kebıra.Ve in hıftüm şikaka beynihima feb’asu hakemem min ehlihı ve hakemem min ehliha iy yürıda ıslahay yüveffikıllahü beynehüma innellahe kane alımen habıra.Va’büdüllahe ve la tüşriku bihı şey’ev ve bil valideyni ıhsanev ve bizil kurba vel yetama vel mesakıni vel cari zil kurba vel caril cünübi ves sahıbi vil cembi vebnis sebıli ve ma meleket eymanüküm innellahe la yühıbbü men kane muhtalen fehura.Ellezıne yebhalune ve ye’mürunen nase bil buhli ve yektümune ma atahümüllahü min fadlih ve a’tedna lil kafirıne azabem mühına.Vellezıne yünfikune emvalehüm riaen nasi ve la yü’minune billahi ve la bil yevmil ahır ve mey yeküniş şeytanü lehu karınen fe sae karına.Ve maza aleyhim lev amenu billahi vel yevmil ahıri ve enfeku mimma razekahümüllah ve kanellahü bihim alıma.

İlgili Başlıklar

Herkesin Yaptığı Büyüler

Büyüler, farklı kültürlerde ve inanç sistemlerinde binlerce yıldır kullanılan mistik uygulamalardır. Kimileri aşk büyüleri yaparken, kimileri ise koruma veya şans getirme amacıyla büyü yapmayı tercih eder. İster inanın ister inanmayın, büyüler dünya genelinde hâlâ popülerliğini korumaktadır.

Herkesin yapabileceği büyüler genellikle basit uygulamalardır. Örneğin, evde bulunan malzemelerle yapılan kısmet açma büyüsü oldukça sık tercih edilen bir büyüdür. Bu büyüde genellikle mum, tuz, birkaç çiçek yaprağı ve bir kağıt parçası kullanılır. Mum temsil ettiği ışık enerjisiyle pozitif enerjileri çağırırken, tuz negatif enerjileri uzaklaştırmak için kullanılır.

Bir diğer sık yapılan büyü ise evde yapılan şans büyüleridir. Bu tür büyülerde genellikle tütsü, taze nane veya adaçayı kullanılır. Tütsü kötü enerjileri temizlemek ve olumlu enerjileri çağırmak için kullanılan güçlü bir araçtır. Nane ise bolluk ve bereket enerjisini çekmek için kullanılırken, adaçayı ise koruma ve arındırma amaçlı kullanılmaktadır.

Büyülerin etkili olabilmesi için kişinin niyetinin olumlu ve saf olması önemlidir. Ayrıca, büyü yaparken dikkatli ve sorumlu olmak da büyük bir öneme sahiptir. Büyüler, enerjiyi yönlendirmek için kullanılan araçlardır ve zarar verici veya manipülatif şekilde kullanıldığında olumsuz sonuçlara yol açabilir. Dolayısıyla, büyü yapmaya karar verdiğinizde amacınızı iyi belirlemeli ve olumlu niyetlerle bu süreci gerçekleştirmelisiniz.

  • Özetle, “Herkesin Yaptığı Büyüler” konusu altında ele aldığımız basit büyüler, evde bulunan malzemelerle kolayca uygulanabilen ritüellerdir. Büyülerin gücüne inanıp inanmamak size kalmış bir tercih olmasına rağmen, binlerce yıldır kullanılan bu mistik uygulamalar hâlâ ilgi çekici ve etkili olmaktadır. Ancak, büyü yaparken dikkatli olmalı ve niyetinizin olumlu olduğundan emin olmalısınız. Unutmayın, enerjiyi doğru şekilde yönlendirmek ve sorumlu bir şekilde hareket etmek her zaman önemlidir.
Büyü Türü Kullanılan Malzemeler
Kısmet Açma Büyüsü Mum, tuz, çiçek yaprakları, kağıt
Şans Büyüsü Tütsü, nane, adaçayı
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1126 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
27 Hayır

“Herkesin Yaptığı Büyüler” için 3 yorum var.

  1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  2. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  3. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir