Eşi Kendine Bağlamak İçin Dua

Eşi Kendine Bağlamak İçin Dua: Mukaddes dinimiz İslâm’a yönelik dinin kaynağı Allah’tır .  Yüce Allah ,  vatandaşlar arasından seçtiği kişileri peygamber kılmış ve onlar vasıtası ile insanlara vahiylerini iletmiştir .  Bunun yakınında Yüce Allah ,  insanı da bu vahiyleri anlayacak ve Allah’ın varlığını ve birli – ğini onay edecek birfırtrat ile donatmıştır .  Hz .  Âdem’den Hz .  Muhammed’e civarında tüm peygamberler ,  kendilerine gönderilen vahiyleri aynen toplumlarına bildirmişlerdir . Dolayısıyla İslâm dininin birincil kaynağı ,  Allah Teâlâ açısından sevgili Peygamberimiz Hz .  Muhammed vasıtası ile gönderilen vahiylerden oluşan Kur’an – ı Kerim’dir . Dua ederek his ve düşüncelerimizi Yüce Allah’ımızla paylaşır ,  isteklerimizi O’na ile – tiriz .  Onun Ile Birlikte içten ve samimi bir şekilde konuşuruz . Allah Teala ile irtibat kurma ,  O’nunla bu bağı sürdürme ya da güçlendirme yollarından biri duadır .  Dua ile Allah’a bağlılığımızı anlam eder ,  O’na kalan inancımızı ,  sevgimizi pekiş – tiririz .  Allah’a hangi dilde ve nasıl dua edersek edelim ,  O bizleri duyar ve duaları – mızı onay eder .

” Kullarım ,  beni senden sorarlarsa ,   ( bilsinler ki )  ,  ciddi anlamda  ( onlara birçok )  yakınım .  Bana dua edince ,  dua edenin duasına karşılık veririm .  O halde ,  dosdoğru yolu bulmaları amaçlı benim davetime uysunlar ,  bana iman etsinler ”   ( Bakara ,  2/186 )  .

Eşi kendine bağlamak amaçlı dua amaçlı tıklayınız . Dua ile Rabbimizden bir birşeyler istemenin yanı sıra ,  talep ettiğimiz şeylerin gerçekleşmesi amaçlı elimizden gelenleri de yapmalıyız .

 

Allahümme ya fatihel ebvab ifteh lena hayrel bab la ilahe illallah muhammedün resulullah bi rahmetike ya erhamerrahimin ya ğafur ya şekür.Amentü billahil aliyyül azim ve tevekkeltü alel hayyul kayyum.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Eşi Kendine Bağlamak İçin Dua

Eşiyle olan ilişkilerinde sorun yaşayan çiftlerin sıklıkla başvurduğu yöntemlerden biri, eşi kendine bağlamak için dua etmektir. Bu dua, birçok kişi için derdine derman niteliği taşır ve ilişkinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olabilir. Ancak dua ederken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

İlk olarak, dua etmeden önce niyetinizi belirlemeniz önemlidir. Eşinizi kendinize bağlamak istediğinizi net bir şekilde kavramanız gerekmektedir. Bu niyet, dua ettiğiniz sürece zihninizde ve kalbinizde net olarak durmalıdır.

İkinci olarak, dua ederken samimi olmanız büyük bir önem taşır. Samimi dualar, yüce varlığa ulaşma konusunda daha etkili olabilir. Kendinizi dua ederken tamamen teslim etmeli ve içten bir şekilde dileklerinizi ifade etmelisiniz.

  • Duaya odaklanmak için sessiz bir ortam yaratmak da önemlidir. Gürültülü bir ortamda dua etmek, konsantrasyonunuzu dağıtabilir ve dua etme amacınızı zayıflatabilir. Bu nedenle, sakin ve huzurlu bir ortamda dua etmeye özen göstermelisiniz.
  • Kendinizi dua ettiğiniz sürece olumlu enerjilere açmanız da önemlidir. Olumsuz düşünceler ve duygular, dua etme sürecini engelleyebilir. Pozitif düşüncelerle dolu olmak, duasınızın daha etkili olmasını sağlayabilir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1161 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
27 Hayır

“Eşi Kendine Bağlamak İçin Dua” için 2 yorum var.

  1. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  2. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir