Yuvaya Geri Döndürme Duası

Yuvasını, çoluk çocuğunu terk edip, yüzüstü bırakıp giden bir eşi geri yuvasına çoluk çocuğuna geri dönmeye mecbur etmek için; aşağıda gelen tılsım irice bir mumun üzerine iğne ile çizilir. Yada bir kağıda yazılarak muma sarılır. Sonra bu mumun üzerine kırk bir (41) defa Yasin suresi okunarak mum yakılırsa; terk edip giden kişi dünyanın öteki ucunda olsa derhal gerisin geri yuvasına döner gelir. Bi-iznillahi teala…

Tılsım budur:
Yuvaya Geri Döndürme Duası

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Yuvaya Geri Döndürme Duası

Yuvaya geri döndürme duası, birçok kişi için oldukça önemli bir konudur. Evden ayrılan bir kişinin tekrar ailesine veya sevdiklerine dönmesi, herkesin dilediği bir durumdur. Bu dua, ayrılık sonrası tekrar bir araya gelmek için duaların yapılmasıdır.

Bu dua genellikle ailelerin, sevgililerin veya arkadaşların birbirinden uzak düşmesi sonucunda kullanılır. Bu durumda, dua eden kişi sevgilisini, eşini veya dostunu geri dönmeye ikna etmek için bu duayı okur. Duayı okumak ve dileklerin gerçekleşmesini sağlamak, insanlar arasındaki bağları kuvvetlendirebilir.

Bu diğer bir inanca göre, bu dua aşkı veya bağlılığı artırmak için yapılır. İnsanlar, sevdikleri kişinin onlara geri dönmesini ve eski heyecanlarını paylaşmalarını dilerler. Bu dua, duaları kabul edildiğine ve sevdiklerinin geri dönüş yapacağına inanan insanlar için çok değerli bir etkiye sahiptir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2573 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
26 Hayır

“Yuvaya Geri Döndürme Duası” için 5 yorum var.

  1. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  2. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  3. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  4. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  5. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir