Çok Sevilmek için Okunacak Dua

Birine kendinizi sevdirmek amaçlıdır. Genellikle kocanızın babasının sizi sevmesi amaçlı okumalar yapılır. Bu maksat ile hazırlanan bu işlem oldukça etkilidir. Bu mübarek vefki …. kere okuyun ek olarak sonra yazarak üzerinizde taşıyın. Duası şu şekildedir:
Yuhibbünehüm kehubbillah,vellezine amenü hubben lillah*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Çok Sevilmek için Okunacak Dua

“Ya Allah, beni sevmeyenlerin kalbini sevmekle kendi rızana uygun bir şekilde yönelt. Beni sevmeyenler arasında bana sevgi ve saygı göstermelerini sağla. Kalbimi temizle, beni düşmanlarımın etkisinden koru. Sevgi ve muhabbet ile dolu bir kalbe sahip olmak istiyorum. İnsanların gözünde hoş, sevilen ve değerli bir kişi olabilmek için yardım et ve beni yönlendir. Ya Allah, sen sevgiyi yaratan Rabbimizsin. Sevgi ve muhabbet dolu bir hayat yaşamayı layık görenlere yardım et. Beni sevgi dolu biri haline getir. Amin.”

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1390 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
22 Hayır

“Çok Sevilmek için Okunacak Dua” için 3 yorum var.

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  2. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  3. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir