Etkileme duası

Herhangi bir kişi kendine etkileme ilgiyi kendi üzerine çekmek için aşağıdaki dua uyglanır.Bu dua sadece sevdiğiniz aşık etmek istediğiniz bir kişiye değil iş yerinden başarılı olmak her hangi bir toplulukta insanların ilgisini üzerinize çekmek için kullabilirsiniz.

Bu uygulama için yaptırmış olucağınız vefk tılsımı ve yasin suresi oldukça etkilidir.

 

Yasin suresi oldukça etkilidir bir suredir. Sevdiğiniz kişiyi yanınıza çekmek için bu yöntemi kullandığınızda Allah’ın izniyle o kişi ile aranızda bir şeyler olacaktır.

Sonra bilmek gerekir ki; bu ism-i şerifin birçok fayda ve sayılamayacak kadar çok havassı vardır. Bunlardan bazısı: Her kim bir yiyecek veya içecek üzerine 11 kere okur, istediği bir kimseye verip yedirirse çok şiddetli bir muhabbetle aşık olur.
Her kim kavga anında 11 kere okursa hasmına galebe eder. Düşmanın yüzüne 11 kere okunur ve nefes edilirse, düşman mağlunolur, ona karşı zafer bulunur.

Etkileme duası
Bir toprağa 11 kere okunur, bir ordudan tarafa serpilirse, o ordu bozguna uğrar. Her kim birine eziyet verme kasdıyla 11 gün beş vakit namazdan sonra 11 kere okursa istenen gerçekleşir. Bir işte zorlukla karşılaşıldığında halli için, iki rekat namaz kılınır. Selamdan sonra on üç defa Kul huvallah ve bir kere de Fatiha, bir defa da aşağıdaki dua okunur. 1111 kere de bu isim okunursa içinden bulunulan zorluktan kurtulunur.

İlgili Başlıklar

Etkileme duası

Etkileme duası, insanların duygusal veya zihinsel düzeyde etkilemek amacıyla yapılan dualardır. Bu tür dualar, kişiler arasındaki ilişkilerin kuvvetlenmesi, insanların sizi etkilemesi veya birisini ikna etmek gibi amaçlarla kullanılır. Etkileme duası, insanların davranışlarını değiştirmek, kararlarını etkilemek veya size olumlu yönde tepkiler vermelerini sağlamak için yapılır.

Etkileme duası yaparken bazı adımları takip etmek önemlidir. Öncelikle niyetinizi belirlemeli ve Allah’a samimi bir şekilde dua etmelisiniz. Duanızda açık ve anlaşılır bir şekilde isteğinizi ifade etmelisiniz. Ayrıca dua ederken kalbinizden samimiyetle inanmanız da önemlidir.

 • Etkileme duası adımları:
 • Başlangıçta niyetinizi belirleyin.
 • Derin bir nefes alın ve zihninizi sakinleştirin.
 • Allah’a samimi bir şekilde dua edin.
 • Kalbinizden isteğinizi dökün ve açık bir şekilde ifade edin.
 • Duayı düzenli olarak yapın ve sabırlı olun.

Etkileme duası yaparken elbette kişiye zarar verecek, başkalarının özgürlüğünü ihlal edecek veya etik dışı yöntemler içeren dualardan kaçınılmalıdır. Etkileme duası, insanların size olumlu yönde tepki vermesini sağlamak amacıyla yapılmalı ve karşılıklı rızaya dayanmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 5501 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
21 Hayır

“Etkileme duası” için 36 yorum var.

 1. Eşim benim sözümü asla dinlemiyordu. Resmen neyi yapma desem gidip inadına onu yapıyordu. Zarar gelebilecek bir şey bile olsa illa benim dediğimin dışında davranmak için diğer yolu deniyordu. Ben de Medyum Dolunay hocamdan eşim için etkileme duası yapmasını istedim. Kendisi bana hemen yardımcı oldu. Sağ olsun şimdi eşim benimle inatlaşmıyor. Dediklerimi dinliyor.

 2. Etkileme duası bana o kadar iyi geldi ki sizlere anlatamam gerçekten. Medyum Dolunay hocamın profesyonelliği sayesinde işler daha da kolay ve etkili bir hal aldı diyebilirim. Hocamdan şimdi de bana aşk büyüsü için yardım etmesini istedim. İşlemlere başladık kısa zamanda sonuç bekliyorum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

 3. Etkileme duası için Medyum Dolunay hocama danışmam gerekti. Öncesinde de kendisine birkaç işlem için danışmıştım. Yardımları sayesinde çok yol kat ettim. Kayınvalidem için bu duayı yapmasını istedim. Kendisi bir suya okudu ve o suyu kayınvalideme içirdim. Artık canımı sıkmıyor. Kafam rahatladı sonunda mutluluğu buldum.

 4. Medyum Dolunay hocam ile etkileme duası üzerine bir konuşma gerçekleştirmek için 0555 171 85 40 numaralı telefondan aradım. Kendisi o kadar anlayışlı ve cana yakın ki sorunlarımı güvenerek anlattım. Yardımları sayesinde kendime geldim diyebilirim gerçekten. O olmasa kime güvenip derdimi açardım bilemiyorum.

 5. Hayatınıza iyi anlamda yön vermek isterseniz bazı durumlarda yardım almaktan çekinmemeniz lazım. Sadece aşkta ya da aile ilişkilerinde değil iş alanınızda da başarılı olmak sizin elinizde. Medyum Dolunay hoca etkileme duası ile hayatınıza inanılmaz iyi dokunuşlar yapıyor. Kesinlikle kendisi ile tanışın.

 6. Etkileme duası birinin sizden etkilenmesini sağlamak için bence en kolay yollardan biri. Ama bunun için işinin ehli insanlarla iletişime geçmeniz gerekir. Yoksa etkiyi bırakın dolandırılıp mağdur bile olabilirsiniz. O yüzden Medyum Dolunay hocam ile iletişime geçebilirsiniz. Gerçekten işinde inanılmaz çok başarılı hocam.

 7. Herkes ilgi odağı olmayı sever. Ben 25 yaşındayım. Güzel de bir bayanım. Gözlerin üzerimde olması çok hoşuma gidiyor. İnsanların bana iltifatlar etmesine bayılıyorum. Medyum Dolunay hocam hayatımda bambaşka bir yere sahiptir. Bana pek çok konuda yardımcı olmuştur. Etkileme duası için de görüştük gerçekten çok başarılı.

 8. Komşumuzun kızı Bahar o kadar güzeldi ki gözüm ondan başka kimseyi görmüyordu. 7 gün 24 saat Bahar’ı düşünmekten kendimi alamıyordum. Ailelerimizin de arası iyi olduğu için bize gelip gidiyorlardı. Ama Bahar bana hiç o gözle bakmıyordu. Medyum Dolunay hocam etkileme duası verdi bana ve Bahar benim eşim hatta çocuklarımın annesi oldu.

 9. Sevdiğim adamla aynı iş yerindeyiz. Bir türlü beni görmüyordu. İlgisini çekmek için neler denemedim anlatamam. Sonrasında beni görsün ve artık benim varlığımdan haberi olsun diye Medyum Dolunay hocamdan etkileme duası aldım. O kadar etkiliydi ki adam peşimden ayrılmaz olmuştu. Hocamdan Allah bin kere razı olsun.

 10. Etkileme duası öğrenip büyü yaptırmak için Medyum Dolunay hocama danıştım. Kendisi tüm olayı bana anlattı. İçimi rahatlattı vallahi. Ben çok zor hatta imkânsız sanıyordum. Ama hiç öyle değilmiş. Gayet basit birkaç işlem uygulayıp yapılabiliyormuş. Ve inanılmaz etkili. Bunu söylemeden geçemeyeceğim. Kısa sürede çok iyi sonuçlar aldım.

 11. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 12. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

 13. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 14. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 15. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

 16. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

 17. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 18. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 19. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 20. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 21. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 22. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 23. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 24. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 25. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 26. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 27. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 28. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

 29. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 30. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 31. büyüyle beni sevecekse bir erkek hiç sevmesin elimi sallasam ellisi işim yok birde büyümü yapacam beni sevsin diye cok komık

  1. Büyüden gelecek hayır allahutealadan gelsin allahutealada bütün bekarlar a hayırlı nasip hayırlı iş hayırlı eş versin amin.

 32. Sonra bilmek gerekir ki; bu ism-i şerifin birçok fayda ve sayılamayacak kadar çok havassı vardır. Bunlardan bazısı: Her kim bir yiyecek veya içecek üzerine 11 kere okur, istediği bir kimseye verip yedirirse çok şiddetli bir muhabbetle aşık olur. ism*i şerif nasıl söylenır acaba 11 kez okumak ıcın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir