Zengin Olmak İçin Dua

El-Basit ismi şerifi, seher vaktinde ellerini açıp 10 defa Y basıt ismini zikreden kimse hiç kimseye muhtaç olmadığı gibi, kalbinde gam ve kederde olmaz ve korktuklarından emin, her zaman ferah ve bahtiyar olur.. Çokça zikreden kimselerin kalplerini yüce Mevla nur ile doldurur. Zahiri ve Batıni umm kapılarını onlara açar.. Cuma sabahının Zühre saatinde bu ismin vefkini bir htem üzerine yazarak kendisini mühürleyen kimseyi her gören sever ve ona rağbet eder..
El-Basit isminin vefki şudur:

Zengin Olmak İçin Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Zengin Olmak İçin Dua

Sevgili Allah’ım, Bana zenginlik ve bolluk vermeni diliyorum. Ekonomik güvenceye sahip olmayı, çevreme destek olabilmeyi ve ihtiyaçlarımı karşılamayı umuyorum. Fırsatları değerlendirebilecek bir zihin, cesaret ve motivasyon vermeni diliyorum. Kendime ve yeteneklerime olan güvenimi arttırmanı umuyorum. Aynı zamanda zenginlikle birlikte dürüstlük, cömertlik ve paylaşma gibi değerleri de korumayı diliyorum. Zengin olmayı doğru şekilde kullanarak, çevreme, topluma ve insanlığa katkıda bulunabilmeyi umut ediyorum. Bu dileğimi kabul edip, beni yönlendiren ve destek veren güçlü bir şekilde hayatımı şimdiki ve gelecekte zenginlikle doldurmanı diliyorum. Bu dileğim hakkında sana güveniyorum ve beni dinlediğin için minnettarım. Hep amaçlarımı gerçekleştirebilmek için sana minnettar olacağım. İnşallah bu duamı kabul edersin. Amin.”

Bu dua, zenginlik için dileklerinizi ifade etmenizde yardımcı olabilir. Ancak dua etmekten önce, çalışma çabalarınızı arttırmanız, ihtiyaçlarınızı karşılamak için fırsatları değerlendirmeniz ve finansal konulara yatırım yapmanız önemlidir. Dua etmek, bu çabaların desteklenmesi için bir araç olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 4048 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
25 Hayır

“Zengin Olmak İçin Dua” için 13 yorum var.

 1. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 2. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 3. Kahramanmaraş merkezden ben idris. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 21-10-2018 21:16:15

 4. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 5. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 6. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 7. Merhaba ben bedenimi degistirmek istiyorum baska birisi ile nasil yapabilirim ruhlarimizi nasil.degistirebiliriz

 8. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 9. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 10. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 11. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 12. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

 13. hocam merhaba ben fılız … senınle konusmaya cokk ıhtıyacım var lutfen.. maıl adresıme gerı donun allah ıcınsaygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir