Kıskanç olmamak için dua

Eşler Arasındaki kıskançlığı gidermek içim;Aşırı kıskanç olan limseye,cumartesi günü aşağıdaki duayı içirmek yeterlidir.

Kıskanç olmamak için dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kıskanç olmamak için dua

Ey Rabbim, Kıskançlık duygusunu kalbimden uzaklaştırmanı dilerim. Bana sabır ve anlayış ver, başkalarının başarılarına sevinmeyi öğret. Kıskançlık yerine, başkalarının mutluluğunu desteklemeyi ve iyi niyetle yaklaşmayı tercih etmeyi benimsemeyi dilerim. Beni affedici, cömert ve sevgi dolu bir insan yapmanı dilerim. Kıskançlıkla dolu düşünceler yerine, teşvik edici ve herkesi kucaklayan düşüncelerin zihnimde hâkim olmasını dilerim. Bana yardım et Rabbim, kıskançlık hislerimden arınmam için güç ve irade ver. Senin rızanı kazanmak ve daha iyi bir insan olmak için kıskançlığı yenmek istiyorum. Dualarımı kabul buyurmanı diliyorum, yüce Rabbim. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2071 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

39 Evet
38 Hayır

“Kıskanç olmamak için dua” için 5 yorum var.

  1. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  2. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  3. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

  4. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  5. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir