Sevgi Ve Muhabbet dileği

Sevgi Ve Muhabbet dileğiSevgi Ve Muhabbet dileği: Son zamanlarda gerek sevgiliniz gerekse kocanız ile sürekli olarak kavgamı ediyorsunuz bu kavgaları bekleyen kötü niyetli kişiler olabilir işte bu kavgaları biraz dindirmek kocanızın veya sevgilinizin sizin sözünü dinlemek için aşağıdaki dua okuduğunuz zaman artık bir birbirinizi Muhabbet ile dinleyip devamlı olarak bir birinizi sakin bir şekilde dinliyceksiniz..

Dua Okuyanlar;

Malike Güngör;Merhaba dolunay hocam ilk önce dua’nızı sürekli olarak okuyorum ve çok mutluyum önceden sevgilim ile sürekli olarak işde yaşadığımız gerginlik ve stresten dolayı sürekli tartışıyor ve bir birimizi üzüyorduk aşağıdaki dua vefk tılsımı ile birlikte sürekli olarak okudum yardımızını için teşekkürederim

 

Kim! Gecede bin defa Ya Bari, Ya Rauf, Ya Atuf esmalarını zikretse sevgi ve muhabbet namına her dilediğini elde eder.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgi Ve Muhabbet dileği

Sevgi ve muhabbet, insanların birbirlerine duydukları derin bir sevgi ve samimiyet hissidir. Bu duygular hem bireyin ruh sağlığı hem de toplumun huzuru için son derece önemlidir.

Sevgi ve muhabbet sayesinde insanlar bir arada mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabilirler. Sevgi dolu bir yaklaşım, bireylerin birbirlerine destek olmasını, birlikte hareket etmelerini ve yardımlaşmalarını sağlar. Bu bağlamda, ailelerde, arkadaşlık ilişkilerinde ve iş ortamlarında sevgi ve muhabbetin varlığı çok önemlidir.

Sevgi ve muhabbet, toplumu bir arada tutan ve dayanışmayı sağlayan temel değerlerdir. Bir toplumda sevgi ve muhabbetin ön planda tutulması, insanların birbirine saygı göstermesini ve birlikte çalışmasını sağlar. Bu da toplumun gelişimi ve refahı için büyük bir öneme sahiptir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1884 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
32 Hayır

“Sevgi Ve Muhabbet dileği” için 7 yorum var.

  1. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  2. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  3. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  4. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  5. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

  6. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  7. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir