Sevenleri kavuşturmak için dua

Bazı durumlarda iş hayatı yüzünden sevgilinizden çok uzaklarda olabilirsiniz bu gibi durumlarda sevdiğinize bir an önce kavuşmak onun devamlı bilinç altına olmak onun rüyalarına girerek sizi düşünmesini sağlamak amacıyla aşağıdaki dua sürekli olarak okuyabilirsiniz.

günde 1100 kere ‘Ya zül celali vel ikram “sevgilinizin ismi”’ çekiyorsunuz. 21 günde sevdiğiniz geri geliyor. Denenmiştir. zikre baslamadan önce niyet ediliyor.

Sevenleri kavuşturmak için dua

Ayrılanları birleştirmek, sevenleri kavuşturmak, terk edenleri geri döndürmek için;
Aşağıda gelen mübarek tılsımın bir benzeri daha yoktur, Evini yuvasını terk eden, yıllarca sevip sevilip beklediği sıcaklığı bulamayan, evlenmek istedikleri halde hep bir engelle karşılaşan çiftlerden birisi aşağıda gelen tılsımı eşref bir muhabbet saatinde dokuz adet yazar. irisini üzerinde taşır, diğerini sevdiği kişinin yoluna gömer, geri kalan yedi tanesini de her gece geç saatte niyetini söyleyerek ateşe atıp yakar ise kısa zamanda dargınsa barışır, ayrıysa birleşir, seviyorsa kavuşur. Defalarca denenmiştir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevenleri kavuşturmak için dua

Ya Rabb, sen bizi sevenlerle birleştir. Sevenlerimizle kavuşmak için dualarımızı kabul buyur. Kalbimizdeki sevgileri gerçekleştir. İçimizdeki boşlukları sevdiklerimizle doldur. Ya Rab, Sevenleri bir araya getir ve aramızdaki mesafeleri kaldır. Dualarımızı kabul buyur. İçimizi sevgiyle doldur. Sevenlerimizle kavuşmak için fırsatlar yarat. Sevdiklerimizle tekrar bir araya gelmeyi nasip et. Bizleri sevenlerimize kavuştur Ya Rab. Dualarımızı kabul et. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 4808 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
33 Hayır

“Sevenleri kavuşturmak için dua” için 8 yorum var.

  1. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  2. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  3. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  4. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  5. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  6. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  7. günde 1100 kere ‘Ya zül celali vel ikram “sevgilinizin ismi”’ çekiyorsunuz. 21 günde sevdiğiniz geri geliyor. Denenmiştir. zikre baslamadan önce niyet ediliyor.

    hocam selamlar benim acilen yardima ihtiyacim var on senelki erkek arkadasim beni terk etti ne yapmam lazim hocam lutf yardim edin 🙁 size mail den baska nasil ulasa bilirim :-(((

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir