Mumla Yapılan Bağlama Büyüsü

Bir parça balmumu ya da ona benzer nitelikte bir nesne, alınır; ocakta, bir kaba konarak eritilir. Daha önceden kare biçiminde kesilmiş yeşil .bir bezin üzerine dökülür. (Bu mumun yeni eritilmiş petekten olması daha uğurlu sayılır.) Üç gece ayışığında bırakılır. Bez kuruyup bir muşamba niteliği kazandıktan sonra mumun üzerine sulandırılmış kireçle bir kare, karenin içine bir daire çizilir. Karenin dört köşesine, içinde birer nokta bulunan dört küçük daire daha çizilir. Karenin dış köşelerine çizilen bu dairelerin karşısına, karenin iç açılarının içine, birer «nun» yazılır. Karenin içindeki dairenin ortasına «Ya Kâfi», dört yanına «Ma» yazılır, ayrıca beşer «elif»ten oluşan birer sıra çizgi çekilir. Bunlar eritilmiş kireçle yapılır. Sonra, kızın adı söylenerek (yetmiş yedi kez) dairenin içine üflenir, sağa sola dönülüp «tuuu ya hu» denir. Muşamba, dörde katlanıp yeşil beze sarılarak, doksan dokuz dikişle dikilir. Üç gece, yatsıdan önce, gene kızın adı söylenerek:

Mumla Yapılan Bağlama Büyüsü

Allahu İllallahu hu Vallahi illallahu hu Billahi illallahu hu Eşhedüenlâilâhe illallahu hu Elhamdülillahi illallahu hu kırk bir kez okunur, kızın evine doğru, «dileğim bu, inşallahu hu» denip üflenir, büyünün niçin yapıldığı söylenir.

Üçüncü günün bitiminden sonra gelen ilk cuma gecesi, yatsıdan sonra yapılan muska, kızm evinin bahçesinde bir yere gömülür, ya da bir taşın altına konur. Bu büyüyü, yapan cinci uygular, yaptıran karışmaz. Büyü yedi gün içinde etkisini gösterir, kızm gönlü büyüyü yaptırana kayar, gereğinde ona kaçarmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Mumla Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, birçok antik kültürde kullanılan etkili bir büyü çeşididir. İnsanların isteklerini gerçekleştirmek ve amaçlarına ulaşmak için mum enerjisinin kullanıldığı bu büyü, Türk ve Orta Doğu kültüründe de yaygın olarak uygulanmaktadır. Bağlama büyüsünde, tılsımlı sözler ve özel ritüeller kullanılarak mumların enerjisi yoğunlaştırılır ve istenen sonuç elde edilir.

Mumla yapılan bağlama büyüsü, genellikle sevgi, aşk, para, bereket gibi konularda tercih edilir. İnsanların istekleri ve ihtiyaçları farklı olduğu için bu büyüyü uygulayanlar, hangi konuda yardım almak istediklerini net bir şekilde belirlemelidir. Sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı güçlendirmek, onun ilgisini çekmek veya maddi sıkıntılarınızı gidermek için mumla yapılan bağlama büyüsü, etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Mumla yapılan bağlama büyüsünün uygulanması oldukça kolay olsa da, dikkatli ve özenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bu büyü, doğru sözlerin söylendiği özel ritüeller ve uygun bir ortamda yapıldığında etkisini gösterir. Mumların rengi ve büyüyü yapacak olan kişinin niyeti de sonucu etkileyen faktörlerdir. Yanlış niyetle gerçekleştirilen büyüler negatif etkiler yaratabileceği için, bunun bilincinde olarak hareket etmek önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3928 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

35 Evet
55 Hayır

“Mumla Yapılan Bağlama Büyüsü” için 16 yorum var.

 1. Medyum Dolunay hoca beni sevdiğim kızla birleştirdi. 29 yaşındayım be hayatımda bu şekilde kimseyi sevmemiştim. Aslında o da beni seviyordu. Ancak bazı sebeplerden aramızda bir soğukluk oluştu. Neden çok basitti ama insanlar bazen ne yaptığını bilemez ya o aşamadaydık. Mumla yapılan bağlama büyüsü konusunu araştırdım. Ve hocam ile iletişime geçtim. Sağ olsun bana yardımcı oldu.

 2. Medyum Dolunay hoca ile tanışmamız eşimin benden uzaklaşmaya başlaması ile oldu. İnsan onca yıl emek verdiği evliliğinin bir çırpıda bitmesine gerçekten dayanamaz. Ben de dayanamıyordum. Eşim gün geçtikçe benden uzaklaşıyordu. Mumla yapılan bağlama büyüsü benim hem evliliğimi kurtardı hem de eşimin bana tekrar bağlanmasına yardımcı oldu. Hocama çok teşekkür ederim.

 3. Kayınvalidem evlendiğimden beri beni bir türlü kabul edemedi. Hep oğlunu dolduruyordu ve benim başıma salıyordu. Eşim artık beni görmez olmuştu. Resmen annesinin gazı ile yaşıyordu. Bu durum beni bunalıma sürükledi. Medyum Dolunay hocaya ulaştım ve mumla yapılan bağlama büyüsü hakkında konuştuk. Şimdi kayınvalidem eşimi doldursa bile eşim karşıma gelince süt dökmüş kedi gibi.

 4. Sizlere gerçekten işinde oldukça iyi ve sonuçları %100 olumlu olan bir kişiden bahsediyorum. Medyum Dolunay hoca. Ben hayatımda işinde bu kadar iyi olan bir insan görmedim. Mumla yapılan bağlama büyüsü ya da aklınıza gelecek, ihtiyacınız olan ne varsa kendisi ile iletişime geçerek hayata geçirebilirsiniz. Muhteşem bir insan böylesini bulamazsınız kesinlikle.

 5. Bir arkadaşım sayesinde Medyum Dolunay hoca ile tanıştım. Önce arkadaşımın işlemleri ile ilgilenmesini bekledim. Gerçekten inanılmazdı. Ben kısa sürede böylesine güzel sonuçlar alınacağını tahmin etmiyordum. Arkadaşım mumla yapılan bağlama büyüsü konusunda konuşurken hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim. Sonrasında kendim için de bir istekte bulundum ve sağ olsun bana da yardımcı oldu.

 6. Ben büyülere çok meraklı bir insanım. Büyüleri araştırır bilgi edinmeye çalışırım. Ama işime yarayacağını hiç düşünmemiştim. Mumla yapılan bağlama büyüsü hakkında da kısmen bilgim vardı. Bir gün ihtiyacım oldu ve bu sayede Medyum Dolunay hoca ile tanıştım. Kendisi bana hem içeriği anlattı hem sorunuma güzel bir çözüm buldu hem de beni mutluluğa kavuşturdu.

 7. Medyum Dolunay hoca, hayatımı değiştiren nadir insanlardan biri. Kendisi hayatıma öyle bir dokunuş yaptı ki büyük bir dertten ve çıkmazdan beni kurtardı. Sağ olun hocam siz olmasanız belki bugün bu kadar mutlu olmazdım. Sayenizde sevdiğim adam ile evlendim. Hatta şu an bir çocuk bekliyoruz. Sayenizde mutlu bir aile hayatım oldu. Mumla yapılan bağlama büyüsü bana yeni bir yaşam verdi.

 8. Sevgi insanı gerçekten her türlü şeyi yapmaya itiyor. Karşınızdaki insanın sizi sizin onu sevdiğiniz gibi sevmesini istemekten daha doğal ne vardır ki? Ben de sevdiğim kızın beni sevmesini çok istedim. Her günüm ve gecem onu düşünerek geçiyordu. Onun da beni düşlemesini istedim. Medyum Dolunay hoca ile iletişime geçip mumla yapılan bağlama büyüsü hakkında bilgi aldım ve gerçekleştirdik. Çok teşekkür ederim hocam.

 9. Mumla yapılan bağlama büyüsü gerçekten işe yarar bir şey. Mum kullanılarak yapılıyor ve sevdiğiniz kişiyi size bağlıyor. Bizzat denedim ve olumlu sonuç aldım. Elbette bunun için sizlere yardım edecek bilgili biri lazım. Allah razı olsun ben Medyum Dolunay hoca sayesinde bu işin üstesinden geldim. Başınız sıkıştığında başvurmanız gereken tek kişi.

 10. Büyük bir çıkmazdayken ve kafam sürekli sevdiğim kişi ile meşgulken bana yardımcı olabilecek birini aradım. Bu süreçte çeşitli aşk büyülerini de araştırdım. Mumla yapılan bağlama büyüsü sorunumu giderebilir diye düşündüm. Medyum Dolunay hocaya ulaşarak istediğim şeyleri ve sorunlarımı anlattım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Beni büyük bir dertten kurtardı.

 11. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 12. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 13. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 14. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 15. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 16. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir