Medyumdan Etkili Uzak Tutma Büyüsü

Medyumdan Etkili Uzak Tutma Büyüsü:  Hayatımıza giren çıkan insanları bazen kontrol etmek çok güç olabilir. Ve hayatımıza giren her insan da iyi olmayabilir. Canımızı sıkan ve hayatımıza etki eden bir takım kötü niyetli insanları kendimizden uzaklaştırmak isteriz. Ama bu o kadar da kolay değildir. O insanlar bize dost gibi görünüyorlardır, yanımızda gibi davranıyorlardır. Durum böyle olunca bir anda birşeyleri kestirip atamayız. Üstelik bir anda birşeyleri kestirip atmamız o kişilerin size daha çok saldırmasına neden olabilir. Keşke onlar kendi istekleriyle hayatınızdan çıksaydı değilmi? Ne kadar güzel olurdu. Peki ozaman o kişileri sizden uzak tutmak için bir formülümüz var desek ne dersiniz? Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Medyumdan Etkili Uzak Tutma Büyüsü

Medyumdan etkili uzak tutma büyüsü, insanların başka kişilere karşı etkili bir şekilde korunmasını sağlayan geleneksel bir uygulamadır. Bu büyü, kişileri kötü enerjilerden, negatif etkilerden ve kötü niyetli kişilerin etkisinden uzak tutmayı amaçlar. Medyumlar, bu büyüyü gerçekleştirmek için özel ritüeller ve mantralar kullanır.

Bu büyü, genellikle sevilen bir kişiyi olumsuz etkilerden korumak veya istenmeyen kişileri hayatlarından uzak tutmak için kullanılır. Medyumlar, bu büyüyü yaparken hem kişilerin enerjisini korumak için çalışırlar hem de olumsuz etkileri bloke etmek için çeşitli araçlar kullanırlar.

Uzak tutma büyüsü genellikle kişinin üzerinde taşıyabileceği bir nesne üzerinde yapılır. Bu nesne, iyi enerjiyi çekerken kötü enerjiyi uzaklaştırma yeteneğine sahiptir. Medyumlar, bu nesneyi özel bir şekilde hazırlar ve kişiye verir. Kişi, bu nesneyi taşıyarak kendini negatif etkilerden korur ve kötü niyetli kişileri uzak tutar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyumlar
Yazdır
Bu sayfaya 1027 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir