Erzurumdaki medyumlar

Erzurum ve çevresindeki medyum hocalar yıllardan beri hititlerin getirmiş olduğu bölgede oldukça bilinen canber büyü ile bilinmektedir.Canbar büyüsü bilinen en etkili büyü türüdür ve etkilemek istediğiniz sizi çekici bulmak istediğiniz bir kişiye uygulanır.

Erzurum’lu medyumlar aradığınızda size yardımcı olacak birini bulmakta zorlanabilirsiniz. Eğer şöyle müşterek durumdaysanız Erzurum’daki medyumları arıyorsanız, bize her yerden ulaşabilirsiniz. Mesafe çare bulmama bariyer değildir. Yapacak olan şahsın manevi kuvveti gücü bilgisi ilmi önemlidir. Müşterek cerrahın ya da doktorun ya da herhangi müşterek meslek sahibinin memleketinin ne önemi vardır ki? O halde, en kompetan işinizi halledebilecek en iyi ve en profesyonel kişileri arayacaksınız. Amor büyüleri yapan medyumlar, nasip açan hocalar, Erzurum’lu ulama büyüsü bozan hocalar arıyorsanız, amor büyüsü bozan medyumlar kimlerdir diye merak ediyorsanız arayın. Bana gelmek ve benden ihtimam almak oldukça kolaydır. En patetik etkili güçlü şiddetli çalışmalar yol ve yöntemleri sizlere sunacağım. Ulama büyüsü Erzurum içerisinde yaptırmak için arayıp bulup say yaptırıp başarısız neticeler almış olabilirsiniz. Amor büyüsü Erzurum içerisinde tekrardan şöyle zor durumlarla kalmış olabilirsiniz. Erzurum’daki bağı bozan hocalar arasanız tekrardan aynı zorluklar ile karşılaşmayacak mısınız?

 

Bir ağaç dalı ya da ağaç parçası yontulup çivi biçimine sokulduktan sonra, üzerine, bağlan.ıaIc istenen kimsenin adı yazılır. Adrn çevresine bir daire, bir kare, bir dörtgen içiçe çizilir. Dörtgenler dairenin içinde bulunur, kare ortada olur. Sonra kare- nin köşelerine birer yıldız yapılır. Yıldızların ortalanna birer ince çivicik çakılır. Çiviler ikişer ikişer karşılıklı, çaprazlama birer iplikle bağlanır. Üç «Kulhuvallah», bir «elham» okunup, sağa, sola üflendikten sonra, çivi güveyin geçeceği yolda toprağa gömülür, ya da görünmeyecek bir biçimde, düz ir rtaşm altına konur. Güvey onun üstünden geçtikten sonra bağlanırmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Erzurumdaki medyumlar

Erzurum, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir şehirdir. Bu şehirde birçok medyum bulunmaktadır. Erzurumdaki medyumlar, insanların sorunlarına çözüm bulmak ve yardımcı olmak için uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Erzurum’da faaliyet gösteren medyumlar, farklı alanlarda uzmanlaşmışlardır. Bazıları aşk büyüleri konusunda çok etkilidir, bazıları ise iş ve kariyer konularında destek sağlar. Her medyumun kendine özgü bir yeteneği ve hizmet alanı vardır. Bu sebeple, sorunlarınızı çözecek bir medyum bulmak için araştırma yapmanız önemlidir.

Erzurumdaki medyumlar genellikle geleneksel yöntemleri kullanarak çalışırlar. Büyü, fal, cinlerle iletişim gibi eski ve köklü uygulamaları kullanarak insanlara yardımcı olurlar. Ancak önemli olan medyum seçiminde dikkatli olmaktır. Etkili bir sonuç almak için güvenilir bir medyumla çalışmanız gerekmektedir. Araştırma yaparak, referansları değerlendirerek ve kendinizle uyumlu bir medyum seçerek daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyumlar
Yazdır
Bu sayfaya 1887 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
26 Hayır

“Erzurumdaki medyumlar” için 3 yorum var.

  1. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  2. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir