Bir kızı sevdiği kimseden soğutmak

Bir kızı sevdiği kimseden soğutmak için, üç hafta, cuma akşamları, yemeğine eşek sütü katılır.
Eşek sütü (bir şişeye konur, şişenin ağzı nıantarla tılcanır. Yetmiş «Ya kefil» söylenerek şişeye üflenir. Büyü yapılan kimsenin adı yedi kez, kimden soğutulmak isteniyorsa, onun adı kırk kez söylenip oturdukları evlere doğru üflenir. Sonra bir kağıdın üzerine üç «sin», beş «h», yedi «cirn» yazıhr, kağıt ıslatılarak küçük bir toprak biçimine sokulup kızın geçeceği yola atılır. Kız sütün karıştırıldığı yemeği yedikten sonra kğıdın üstünden üç kez geçerse, büyü etkisini gösterirmiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bir kızı sevdiği kimseden soğutmak

Bir kızı sevdiği kimseden soğutmak, duygusal bir süreç olabilir. Birçok insanın hayatında böyle bir deneyim yaşadığı düşünülürse, bu konuya dikkat etmek önemlidir. Kendi deneyimlerimden yola çıkarak, bir kızı sevdiği kimseden soğutmanın başarılı bir şekilde gerçekleştirebilecek bazı ipuçlarını paylaşmak istiyorum.

Birinci adım: İletişimi azaltmak. Sevdiğiniz kızın hayatından uzaklaşmanız gerekebilir. Sürekli olarak onunla iletişim halinde olmak, duygusal bağları güçlendirebilir ve ondan soğumanızı zorlaştırabilir. Bu yüzden, iletişimi mümkün olduğunca azaltmak önemlidir.

İkinci adım: Kendinize odaklanmak. Kızı sevdiğiniz kişiden soğutmak için kendinize odaklanmanız gerekmektedir. Bu süre zarfında hobilerinize yönelmek ve kendinizi geliştirmek için zaman ayırmak önemlidir. Kendinizi güçlendirdikçe, sevginizin azalacağını fark edebilirsiniz.

Üçüncü adım: Yeni ilişkilere açılmak. Bir kızı sevdiğiniz kişiden soğutmak için yeni ilişkilere açılmak önemlidir. Yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak, sevginizin yoğunluğunu azaltabilir. Farklı deneyimler yaşadıkça, sevdiğiniz kızın özel olduğu düşüncesi de değişebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1737 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
25 Hayır

“Bir kızı sevdiği kimseden soğutmak” için 5 yorum var.

  1. Eski sevgilim beni en yakın arkadaşım ile aldatıyor. Bunu gözlerim ile gördüm. İkisine de nefret besliyorum. İkisini ayırma ve kendime aşık etme büyüsü yaptırdım. Bu konuda beni Medyum Dolunay yanıltmadı. Profesyonel bir iş çıkardı. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  2. Lise aşkım seneler sonra karşıma çıktı. Ons karşı aynı duygular beslediğimi fark edince neden mutsuz olduğumu fark ettim. Onu geri getirmek için geri getirme büyüsü yaptırdım. Bunu yapan Medyum Dolunay’a minnet duyuyorum.

  3. Bağlama işleminde hamaylı ile harikalar yaratan Medyum Dolunay ile tanışmak ister misiniz? Ben karımı bu konudaki talebim ile kendime bağladım. Medyum Dolunay harikalar yarattı. Siz de çekinmeden ona ulaşmayı deneyebilirsiniz.

  4. Yeni işe girdim. Patronumun bakışlarından çok rahatsızım ama bu işe de ihtiyaç duyuyorum. Patronumun başkasına yönelmesi için Medyum Dolunay’dan yardım aldım. Onun başkası ile arasına aşk büyüsü yaptırdık. Şimdi çok rahatım. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  5. Görücü usulü ile biriyle tanıştırıldım. Ona yakınlık duymuyorum. Bu beni çıkmaza sürüklüyor. Aşık etme büyüsü ile bu durumu çözme niyetindeyim. Medyum Dolunay ile tanışmamla birlikte aşık etme büyüsü teklifimi ilettim. Beni kırmadı. Artık her şey daha güzel. Onu seviyorum ve mutluyuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir