Sadece Bana Ait Olsun Büyüsü

Sübhaneke la ilahe illa ente ya rabbe külli şeyin ve varisehu ve razikahu ve rahımeh.

Sadece Bana Ait Olsun Büyüsü: Yukarıdaki esmayı perşembeyi cumaya bağlayan gece akşam ezanından sonraki ilk bir saatte 150 kere kendisine aşk duymasını istedigin kişinin niyetiyle okursan o kimsenin kalbinde sevgi ve aşk girer. Uygulama sırasında güzel bir tütsü yakıp loş bir ortam oluşturmaya dikkat ediniz.

İlgili Başlıklar

Sadece Bana Ait Olsun Büyüsü

Birçok kişi, sevdikleriyle özel bir bağ kurmak ve ilişkilerini daha da derinleştirmek ister. Bunun için bazen farklı yöntemlere başvurabilirler. Bir takım insanlar, “Sadece Bana Ait Olsun Büyüsü” adı verilen bir büyüyü tercih ederler. Bu büyü, kişinin istediği birisini etkileme ve onun sadece kendisine odaklanmasını sağlama amacını taşır. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Sadece Bana Ait Olsun Büyüsükişisel tercihler ve inançlar doğrultusunda yapılmalıdır. Büyü, karşı tarafın rızası olmadan yapıldığında etik sorunlar ortaya çıkabilir ve istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Dolayısıyla, başka bir kişiyi etkilemek veya kontrol etmek amacıyla büyü yapma konusunda dikkatli olmak önemlidir. Burada en önemli nokta, her zaman karşı tarafın rızasını almak ve onun özgür iradesine saygı göstermektir.

İnsanlar arasındaki ilişkilerde doğallık ve samimiyet önemli bir faktördür. Bunun için büyüye başvurmadan önce, karşı tarafla olan iletişimi güçlendirmek ve ilişkiyi doğal yollarla ilerletmek önemlidir. Karşılıklı anlayış, dürüstlük ve sevgi temelinde kurulan ilişkiler, büyüye ihtiyaç duymadan da sağlam ve sağlıklı olabilir. Bu nedenle, insanlar bu tür büyülere başvurmadan önce ilişkilerini gözden geçirmeli ve öncelikle doğal yollarla ilişkilerini geliştirmeye çalışmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1188 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
25 Hayır

“Sadece Bana Ait Olsun Büyüsü” için 3 yorum var.

  1. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  3. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir