Sevgi ve muhabbet tılsımı

Aşağıda gelen tılsım kimin niyetine bakır levhaya yazılarak ateşe atılıp yakılırsa, sevgi ve muhabbeti kazanılır.
Bakır levhaya yazılacak tılsım budur;

Sevgi ve muhabbet tılsımı

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgi ve muhabbet tılsımı

Sevgi ve muhabbet tılsımı, insanların hayatında önemli bir rol oynayan duygulardır. Bu tılsım, insanları birbirine bağlar, ilişkileri güçlendirir ve mutluluğu artırır. Sevgi ve muhabbet, evrende yer alan en güçlü enerjilerdir ve etrafa pozitif bir titreşim yayarak herkesi etkiler.

Sevgi, insanların birbirini anlama, saygı duyma ve kabul etme şeklidir. Sevgi dolu bir kalp, diğer insanlara karşı anlayışlı olmayı ve empati kurmayı sağlar. Sevgi, insanların birbirlerine güven duymasını ve birlikte güzel anılar biriktirmesini sağlar. Sevgi tılsımının gücü, ilişkilerdeki sorunları aşmaya yardımcı olabilir ve insanları bir arada tutabilir.

Muhabbet, sevgiyle birlikte kullanıldığında, insan ilişkilerindeki bağları daha da güçlendirir. Muhabbet, insanların bir araya gelip samimi bir şekilde iletişim kurmasını sağlar. Birlikte geçirilen zaman, muhabbet sayesinde daha keyifli hale gelir. İyi bir dinleyici olmak, başkalarının duygularına değer vermek ve anlayışlı bir şekilde tepki vermek, muhabbet tılsımını besler ve ilişkileri daha da derinleştirir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Tılsım Çeşitleri
Yazdır
Bu sayfaya 3449 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
31 Hayır

“Sevgi ve muhabbet tılsımı” için 6 yorum var.

  1. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  2. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  3. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

  4. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  5. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  6. Kocaeli merkezden ben Sevgi almak. Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2018 01:34:59

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir